SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Chromebook

wbg

New member
Първите лаптопи (chromebooks) с Chrome OS на Google са вече факт и се продават в Amazon. Net.tutsplus.com са подредили 50 приложения - евентуални заместители на десктоп програми. Това ли е бъдещето според вас? Всичко ще е apps (приложения), някои които работят само онлайн?
 
Re: Chromebook

То не е бъдеще ами направо минало от времето на mainframe компютрите, ... за определени задачи е ОК, но като заместител на десктоп компютрите съм твърдо против.
 
Re: Chromebook

По принцип съм ЗА идеята на Chromebook-овете, ноо...
Твърде е рано според мен да се "еволюира" толкова много.

Chrome OS е идеална за да ходиш по конференции и подобни събития но за професионална работа, не все още. Примерно за дизайн и подобни дейности, просто не става.

Повечето от тези приложения са по-скоро линкове към онлайн инструменти, много са далече от приложения още.
Има какво да се иска от Chrome OS-а, но и те имат какво да ни покажат още.
Ще поживеем, ще видим :)
 

Горе