SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

depositfiles

splendid

New member
Здравейте ! Искам да попит има ли регистрирани в depositfiles? Направих си регистрация и сега съм пуснал няколко файла за download, но като цъкна на stats да видя каква стинка съм припечелил ми изписва ,че за този период нямам нищо.Да уточня не съм вкарал payza акаунта си просто за да пробвам по колко дават дали затова не ми отчита нищо има ли значение дали съм го вкарал ?
 
За: depositfiles

За: depositfiles

Нямам представа как са нещата при този сайт, но виж да не си на план за отчитане само продажбите на вип акаунти. Също така, вероятно е статистиката да се актуализира веднъж на 24 часа.
 
За: depositfiles

За: depositfiles

Нямам представа как са нещата при този сайт, но виж да не си на план за отчитане само продажбите на вип акаунти. Също така, вероятно е статистиката да се актуализира веднъж на 24 часа.

вече 3-ти ден не ми отчита нищо
би ли видях тази снимка не разбирам много английски или немога да разбера
image.png
 
За: depositfiles

За: depositfiles

Явно трябва да си попълниш Payza или Webmoney. PP май найстина са отрязали вече всички ppd/pps сайтове.
 

Горе