SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Design Feria - моля за мнения

irgy.net

Senior Member
Здравейте,
наскоро пуснахме един сайт за интериорен дизайн на френски език - designferia.fr

Дизайна на сайта допада ли ви,
ако не - какво бихте променили.
Също и относно оптимизацията, ако може някой да хвърли едно око :)

Благодаря предварително!
 
Hey yo,
мен ме изкефи много, но бих барнал единствено типографията ( FFS с тия ръкописни шрифтове - имам един чехионски проект с такива писмености, че и в подобна ниша е, пият мозък със сламка, каква е тая вълна с тях, не зная ?!? Ясно че е фейшън и дизайн и art and shit, но е тегаво с тях, не се четат с лекота ) както и леееко по-малка и дискретна тая обла рамка на нещата - ако са като изображенията вътре, без рамка, би било супер cool.

Tech SEO audit щи дръпна на бърже като имам малко време.

Cheerz et au revoir :)
 
Я, Друпал :) много добре. Малко много ми идват картинките на фронт енд-а. Като цяло 1.04 МБ е множко. Аз лично бих пуснал сайта през CDN. По този начин ще дигнеш перформанса и ще решиш проблема с бавния статик контент. CloudFlare имат приемливо, добро и безплатно решение.
 
Да, някои вендори са найебани у кратунките, щом им харесва :D
 

Горе