SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Digital.bg - нагли спамъри

Re: Digital.bg - нагли спамъри

От доста време го знам, но само наблюдавам:)
Интересно как се индексират за неща, който изобщо ги няма по страницата:)

Някой ги линква, иначе е доста брутално изпълнение.
Има още няколко такива сайта и всичките се класират доста добре
topigri.bg е примерно такъв
topobiavi.com също
 
Последно редактирано:
Re: Digital.bg - нагли спамъри

Мяркаше се преди време в друг форум обява за писане на ботове за крадене на тагове. Хехе някой се е възползвал.
 
Re: Digital.bg - нагли спамъри

Евтини Хамалски Услуги

Не съм решил, не съм му направил адреса да е tags-..., както и да задам да излиза сърч кейуърда на 10 места в сайта.
Не знам, доста е шантаво, но очевадно резултатно.
 
Re: Digital.bg - нагли спамъри

Не разбрах само какво е спамерското то си е сърч на сайта направен като тагове..
и да според мен помага много като генерира много индексирани страници с различно съдържание и да гугъл е леко кух, но последно време е достатъчно нещо да е в урл-то и хайде хоп в резултатите :)
 
Re: Digital.bg - нагли спамъри

Резултатно е - увеличение на трафика до 9 пъти от 3..5 думни заявки. Е за сметка на това на някои ще пък намалее, трафика не е бездънна яма. Точно в такива ситуации - конкуренцията е измислила нещо, много си проличава колко бързо и евтино такова решение се сгражда в готов CMS (joomla например) и колко бавно и скъпо в поръчков сайт, писан от софтуерна фирма.
 
Re: Digital.bg - нагли спамъри

Резултати 1 - 10 от 1 930 000 страници на български от digital.bg/tags
:eek::eek::eek:

Аз използвам подобни техники за MFA сайтове, защото човек влязъл веднъж и не намерил каквото му трябва намалява рязко вероятността да се върне на този сайт ...
 
Re: Digital.bg - нагли спамъри

Резултати 1 - 10 от 1 930 000 страници на български от digital.bg/tags
:eek::eek::eek:

Аз използвам подобни техники за MFA сайтове, защото човек влязъл веднъж и не намерил каквото му трябва намалява рязко вероятността да се върне на този сайт ...

AdSense промени page quality guidelines през 2007-ма специално за MFA!
 

Горе