SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

e-manager.bg

an

New member
e-manager.bg Варна, Гранд Хотел Димят, ул. Княз Борис I 111
31 август и 01 септември 2012г.


Отправяме ти покана за първото цялостно обучение по интернет маркетинг - от идеята до това как тя да ти донесе, което партньорите ни от онлайн медията за новини от дигиталния бизнес - NewTrend.bg и софтуерната компания- IGC организират във Варна.

Семинарът е насочен към всички, които използват интернет за комуникация и връзка със своите клиенти, за предприемачите и студентите, за всички, които са част от web 2.0 бизнеса и услугите.

След лекторите на семинара са 15 от най-популярните лектори и практици в страната - Майк Рам, Борил Богоев, Александър Кръстев, Иво Илиев, инж. Евгени Йорданов, Лили Грозева, Крис Георгиев, Ивелина Атанасова. Всички те управляват маркетинга на най-големите компании в страната, автори са множество статии в специализирани издания, блогъри и автори на книги, изнасят лекции в София. Всички те, събрани на едно място ще споделят своя професионален опит и съвети за изграждането на един бранд в интернет и стратегии за продажба.

-30% е отстъпката от цената на семинара с купон : seobg !


Повече информация за събитието, можете да откриете тук: E-Manager | E-manager: Маркетингът в интернет от А до Я или на страницата във Facebook: https://www.facebook.com/EManagerBulgaria?ref=hl


Регистрирай се сега! Местата са ограничени. E-Manager | E-manager: Маркетингът в интернет от А до Я
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

Оправете си редиректите на сайта, напр. тук или тук.
Има такива линкове, но не редиректват.
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

Не са си заслужили линковете :)
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

Не са си заслужили линковете :)
И аз се учудих, че са така :)
Уж са един екип, а се скръндзят за един линк :)))
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

".....обучение по интернет маркетинг...." - Сребърен спонсор - Мебели Виденов ;)
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

".....обучение по интернет маркетинг...." - Сребърен спонсор - Мебели Виденов ;)
Вече е ясно, кой толкова добре ги "оптимизира" :)
Добър пример за интернет маркетинг и особено за образцово SEO.
P.S.
Според мен е време да гледаш от кого взимаш пари, за да не пострада репутацията ти, особено в такава тясна среда, като IT специалистите.
С такива рекламодатели, едва ли човек може да очаква да научи нещо полезно, освен как да хакваме сайтове на WP :)
Нямам нищо против организаторите, но 1-те ми мисли са такива.
 
Re: e-manager.bg

Драго, много е трудно с организацията на събития в България. Има си сериозни разходи за зали, оборудване, нет, лектори, настаняване и т.н. По правило не повече от 1/3 от присъстващите плащат вход (обикновено с отстъпка), останалото са партньори, спонсори и лични покани. Въпреки това на доста събития залите остават полупразни и ги запълват основно със студенти от НБУ.

Естествено разходите са много, а приходите малко и щеш не щеш опираш до спонсори, а там също е мъка. Банките вече не дават, IT фирмите сякаш до една са фалирали, хостинг компаниите са едни от малкото, които все още бъркат в джоба си,но и събитията станаха множко ... Почти винаги се опира до абсолютно нерелевантна фирма или до такава с не много бляскав имидж :) такъв е животът :)
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

Огнян Младенов изчезна от списъците с лектори ... никак не съм доволен ... даже се чувствам излъган!
Давам фийдбек на организаторите : минус 30-40% удовлетворение лично за мен, като регистриран за присъствие.
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

Огняне, предполагам, че е така.
Извинявам се за офтопика, но не се стърпях, Виденов ми е от любимците по SEO техники :)
И е жалко, че за такива събития, големите IT компании не инвестират в имиджова реклама.
Защото това са им таргетирани клиенти
Едва ли някой от присъстващите ще си купи от Виденов спалня за 80лв :)
Все пак приходите и изискванията на такава публика трябва да са доста по-високи :)
Но явно, както казваш, "такъв е животът".
Само, че до кога ще е така...
Ама темата отиде в друга плоскост.
Още веднъж се извинявам за офтопика, даже можете да преместите постовете в коша.
 
За: e-manager.bg

За: e-manager.bg

Огнян Младенов изчезна от списъците с лектори ... никак не съм доволен ... даже се чувствам излъган!
Давам фийдбек на организаторите : минус 30-40% удовлетворение лично за мен, като регистриран за присъствие.

sorry dzzago, вината е изцяло моя, но няма как да присъствам на тези дати. Възможно е да съм подвел организаторите, че дадох принципно съгласие, без 100% гаранция.

Все пак вярвам, че Лили ще се справи чудесно на мое място. А за теб ще измисля лично как да те компенсирам.
 

Горе