SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

easyhits4u.com

Re: easyhits4u.com

Ползвам easyhits4u.com повече от година. Адсенс не ползвам доста отдавна, но в началото когато почнах с easyhits4u.com нямаше никакви проблеми.
Препоръчвам ти и realonlinehits.com - там трафика е значително по-евтин. От и-бей купих около 100 000 посещения за $20 от собственика на realonlinehits. 6 месеца не мога да ги похарча :)
 
За: Re: easyhits4u.com

За: Re: easyhits4u.com

Ползвам easyhits4u.com повече от година. Адсенс не ползвам доста отдавна, но в началото когато почнах с easyhits4u.com нямаше никакви проблеми.
Препоръчвам ти и realonlinehits.com - там трафика е значително по-евтин. От и-бей купих около 100 000 посещения за $20 от собственика на realonlinehits. 6 месеца не мога да ги похарча :)

Кажи как мога и аз да си купя такъв трафик, това ми се вижда много изгодно
 
За: Re: easyhits4u.com

За: Re: easyhits4u.com

Ползвам easyhits4u.com повече от година. Адсенс не ползвам доста отдавна, но в началото когато почнах с easyhits4u.com нямаше никакви проблеми.
Препоръчвам ти и realonlinehits.com - там трафика е значително по-евтин. От и-бей купих около 100 000 посещения за $20 от собственика на realonlinehits. 6 месеца не мога да ги похарча :)


Винаги ми е било чудно за какво ви е такъв трафик...На три пъти съм взимал и ефект нулев...е ако искаш да продаваш сайта или да метнеш някой има ефект...но за мен този трафик е кух, особено от към реални посещения и изкарване на пари.
Мога и да греша, за това ще съм благодарен ако ми обясните.
 
Re: easyhits4u.com

Според мен само от банери има полза. Понеже банера е горе до брояча и се забелязва. Самите сайтове никой май не ги гледа преди като ги ползвах самоо кликах на брояча а на преден план гледах някой филм. Другото което е да се надявате на някоя "бисквитка" , ако случайно стане нещо, но според мен това е вероятност 1 на милион.
 
За: easyhits4u.com

За: easyhits4u.com

а ве къв е тоз тъпия сайт там и след година не можеш да направиш долар просвас ставали теи смисал сърфирам да кажем до 220 реклами и повече не може защо някой знаели?то тогава няма смисал
 
За: easyhits4u.com

За: easyhits4u.com

и още нещо нали реферАЛИТЕ МИ ДАВАТ по 10 цента на 100 прегледани сайта нали аз получавам 30 цента на 1000 прегледани каде са тез пари не са лъжете бе хора ади обяснете ми тез неща може аз да не ряазбирам нещо
 
За: easyhits4u.com

За: easyhits4u.com

Напълно съм съгласен с wood:
"Винаги ми е било чудно за какво ви е такъв трафик...На три пъти съм взимал и ефект нулев...е ако искаш да продаваш сайта или да метнеш някой има ефект...но за мен този трафик е кух, особено от към реални посещения и изкарване на пари.
Мога и да греша, за това ще съм благодарен ако ми обясните."
 
За: Re: easyhits4u.com

За: Re: easyhits4u.com

Ползвам easyhits4u.com повече от година. Адсенс не ползвам доста отдавна, но в началото когато почнах с easyhits4u.com нямаше никакви проблеми.
Препоръчвам ти и realonlinehits.com - там трафика е значително по-евтин. От и-бей купих около 100 000 посещения за $20 от собственика на realonlinehits. 6 месеца не мога да ги похарча :)

Каква работа ти върши подобен трафик?
 
За: easyhits4u.com

За: easyhits4u.com

Само Alexa-та може да си оправиш(и пак не съм сигурен) но ако няма да лъжеш някой с завишена стойност на сайта, или респективно, банер, реклама и т.н. не си струва.
На продажби не се надявай от такъв трафик.
 

Горе