SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

cloxy

Super Moderator
Екип
Видяхте ли новата опция при личните Facebook съобщения, която ти казва в реално време когато човекът, на който си писал, отвори съобщението? Според вас редно ли е да се разкрива такава информация? Не е ли нормално поне да направят настройка това да се спира или да е след потвърждение, както е при мейлите?
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Ами това го има от доста време. Наистина от една страна е тъпо, но от друга, ако някой се крие и не ти отговаря все пак ще видиш, че е видял съобщението и е онлайн. Хубаво ще е наистина да има една настройка :)
 
Re: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Тук на няколко човека ни се появи от 1-2 дни. Тествахме го и известява на секундата в реално време с Ajax. Скоро някой ще ги натисне пак за споделяне на лична информация, усещам.
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Известява само за Чата (от няколко месеца е така). Ако се комуникира през "Съобщения" няма никакво известяване.
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Няма значение дали е съобщение или чат. По един и същи начин го приема и в двете.
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

На мен пък много често ми се случва даден човек да не получи съобщението ми. Дори са ми пращали скрийншотове в които се вижда, че нищо не са получили.
 
Re: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Не знам дали сте забелязали, но в заключените групи има и някаква нова функция, която показва кой член е видял дадената публикация.
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Ами до колкото аз знам, ако не получи дадения човек съобщението ти изписва и на теб, че не си го изпратил. Показва го с удивителни.
 
Re: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Говоря точно за личните съобщения. На последния пост се появява текст "Seen [дата/час]"

ха при мен ги няма тия неща :(
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

По някой път не го дава това, че другия го е видял, може би е като бъг или не знам и аз :)
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Аз ползвам приложение на Ubuntu-ту ми и не показва такива глупости.
 
За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

За: Facebook известява изпращача когато отворим лично съобщение

Аз ползвам приложение на Ubuntu-ту ми и не показва такива глупости.

Да, но на отсрещния може да показва кога си му прочел съобщението :)
 

Горе