SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoDaddy таблица с цени

Re: GoDaddy таблица с цени

Pricing Per Year (per domain) - това го видях, все пак това и търсех в сайта. Объркването ми дойде от таблицата за регистрация на домейн - за първата година 89 цента, а за колкото по-голям срок го поръчаш, толкова по-скъпо идва годишно?! WTF?!
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Pricing Per Year (per domain) - това го видях, все пак това и търсех в сайта. Объркването ми дойде от таблицата за регистрация на домейн - за първата година 89 цента, а за колкото по-голям срок го поръчаш, толкова по-скъпо идва годишно?! WTF?!

Това е само за .info. Първата година ги дават почти без пари (1-2$), после другите години (от втора нагоре) ги дават на цената на .com и .net (7-9$). Затова за колкото по-голям период вземаш толкова повече цената за година става по-голяма.
 
Re: GoDaddy таблица с цени

в полето са сметнали колко струва едната година за този период

1 yr 2 yrs 3 yrs 5 yrs 10 yrs
0.89 5.44 6.96 8.17 9.08

за 1 година = 0.89 или 1*0.89
за 2 години = 10,88 или 2*5.44
за 3 години = 20.88 или 3*6.96
за 5 години = 40.85 или 5*8.17
за 10 години = 90.80 или 10*9.08

но това са цени без отстъпки от купони, като си ползваш купони за 10 години ще ти излезе под 70 $
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Та, Traki, не ще. Току що опитах да регна един инфо домейн за 10 години и се оказва че редовна цена е $106.90, поради големия период има намаление на $90.80, с таксите $92.60 и не приема купон за 20% намаление. Пробвах и други купони от темата, но същата работа. Така че си плащаш като пич 92.60 за 10 години. За .комовете няма проблем, купоните бачкат.
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Кулинар, освен да купиш за 2-3 години, и след месец примерно да пробваш да добавиш останалите. И отстъпките за поръчка над сума ли не работят с такова купуване?
Помня че скоро (преди месец поне) ми предлагаха някаква отстъпка точно за info, ама им трия писмата и не мога да го намеря
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Кулинар, освен да купиш за 2-3 години, и след месец примерно да пробваш да добавиш останалите.
Да, това също е вариант.
И отстъпките за поръчка над сума ли не работят с такова купуване?
В момента, в който в цената има дори само 10 цента промоция и отстъпките не действат.
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Четох едни прогнози за курса на долара, и аз май ще намина да изхарча стотина долара за домейни, докато е нисък курса. Очаква се да се вдига до 1.50
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Няма голямо значение, но така или иначе трябва да ги плащам, обикновено имам по няколко на месец, сега ще платя за следващите n месеца. Има и няколко изгодни новогодишни оферти за скриптове които ми трябват, та да видим :)
 
Re: GoDaddy таблица с цени

принципа на godaddy е малко кофти пише една цена от рода на 0.99$ за домейн и доло с ситни букви цена при покупка на друг продукт ( например хостинг )
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Четох едни прогнози за курса на долара, и аз май ще намина да изхарча стотина долара за домейни, докато е нисък курса. Очаква се да се вдига до 1.50
Я кажи къде ги четеш тия прогнози, че май са верни :).
 
Re: GoDaddy таблица с цени

Бях гледал едни анализи, дори не помня къде. Мнението на анализатора беше, че кризата в щатите затихва и песимистичните прогнози бяха за 1.46-7, а оптимистичните прогнози бяха за до 1.52-3 В новините съобщиха, че днес и Обама казал че кризата е отминала и имат ръст в заетостта. Може би до 2-3 дни ще се потвърди песимистичната, но големия тих скок отмина и сега се почват форекс спекулациите.
 

Горе