SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

flasher

New member
С увеличаващите се цени на домейните все повече се заоглеждах за намаления и кодове и разни подобни. Особено като дойде време за подновяване направо си става страшно. Повечето ми домейни са в GoDaddy тъй като цените им най-ми харесват, а и имат купони доста, но след последния глад за купони за .com подновяване си купих техния Domain Discount Club (пак ползвах купон за да е по-евтин де - $60-на някъде). Цените са доста сносни и пак могат да се използват купони ако с тях цената пада повече.

НО - и тук идва едно НО заради което всъщност реших да отворя темата. Но Cash Back сайт + Domain Discount Club довежда нещата до още по-ниски нива. Cash Back сайт като този Coupons, Promo Codes and Cash Back Savings (афф линк) работи на принципа на поделяне на афф комисионната между самия сайт и купувача. В случая аз го ползвам за GoDaddy и ми дават 15 % обратно за покупките направени през тях , НО стига да не съм ползвал друг купон. Тук идва на помощ и Domain Discount Club. С него не ми трябват купони за да имам ниски цени.

Примерно:

.net подновяване или нов

нормална цена в момента: $9.99
цена с купон: примерно $8.хх
цена с DDC: $7.17 - Cash Back - 15 % - $1.04 - на цената без ICANN fee = $6.13 !!!

.com нов или подновяване

нормална цена - $12.9 (кой ли купува на тези цени незнам)
цена с купон - $8.хх като изключим купоните за по $1
цена с DDC: $8.47 - Cash Back 15 % - $1.24 = $7.23 !!!

Ето го линка отново : Coupons, Promo Codes and Cash Back Savings

Забележки:
Да, Cash Back не е толкова ефективен без DDC, но е безплатно да се ползва така че защо не. За собственици на повечко домейни в GD DDC + Cash Back ще спести доста. По мои изчисления на мен около $350 на година.
Да, линковете ми тук са афф - всички до един. Ако не искате да ползвате афф линкове - знаете как става премахването на ID.
Да, не става за всичко и не работи с купони, но нали е безплатно ...
Да, има чакане на парите да се върнат - 45 дена.


Ако имате въпроси съм готов да отговарям до колкото мога - тук или на лични.
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

предлагам подновяване/регистриране на домейни по схемата горе срещу скромна комисионна от $0.5 :)
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

това от първия пост става за всичко.
ако искаш да го направя аз пак става. при всички случаи домейна трябва да мине през моя акаунт за да го платя по моите цени. после го изпращам към твоя.
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

еми аз сам нет имам вече към 100-на. те дори и без cashback избиват цената на клуба
между другото това може да се ползва и без клуба. много често има промоции на които също се връщат пари. в момента на .ком регистрацията за $7.99 връщат, а преди няколко дена и за 2.95 промото
понякога успявам да го мина и с купон ама рядко
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

не успях да добавя горе и затова допълвам
тъкмо тествах ... .ком с cashback става $5.77 като няма лимит за бройки. това е само при днешните 30%
иначе е на цена от $6.97 което го няма никъде
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ebates.com]Coupons, Promo Codes and Cash Back Savings - Ebates.com /stores/godaddy.com.htm?query=goda&position=1&type=suggest&store=10548
направих поръчки за около70-800 долара и никакъв кеш бек нямям.
,
You're on your way to 15.0% Cash Back at GoDaddy!
Ebates Tracking Ticket #390921645 opened
това ми го казва служител от го дади "Nothing more for you to do.
It's That Simple!"
това също е другата ми поръчка - order has this code from clicking on the Ebates site - Source Code: CJCMSC001T
Пари не са ми превели
 
Последно редактирано:
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

много зависи от това какви поръчки правиш и как ги правиш. за мен си работи перфектно в 99% от случаите. не ми сработи само при купуване от аукционите веднъж ама то си и пише, че няма да работи
ако искаш мога да ти помогна с насоки. пиши ми едно ЛС с скайп-а си
може и да пишеш на поддръжката им. с номера на тракинга и те ще погледнат
досега проблеми не съм имал
 
Re: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

В интерес на истината наистина се губи кешбека понякога, не мога хвана зависимост.
Един път се разправях с тях, и ми го възстановиха, но другите пъти съм ги оставял, щото са за малки суми.
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

ако искате купони за намаление на домейните в Годадди да ми пише на лично.......... от 1 до 2 $ на домейн. :)
 
За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

За: GoDaddy Cash Back или как домейните да са още по-евтини

какво значи ми пишете на лично бе. нещо ти се свидят ли? пари ли ще искаш или какво?
имаме си тема за тази работа. пусни ги там като ги имаш
 

Горе