SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google - видеосреща с уебмастърите 12.09.13 (ru)

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Мария Моева и Андрей Липатцев в руската среща с уебмастърите 12.09.2013

google_vebmasteram_09.png


Интересни моменти :

Мария Моева: Ръчни мреки против сайта не се предприемат за 3-5 връзки

Андрей Липатцев: Естествената връзка в никакъв случай не трябва да бъде в nofollow

Мария : Не говоря уже о том, что очень скоро может получится так, что информация, которую размечает вебмастер на сайтах, будет показываться в Графе знаний (Knowledge Graph).

Повече по темата : Google вебмастерам о неестественных ссылках и микроразметке - SearchEngines.ru

Видео от срещата :

 
За: Видеовстреча с вебмастерами - 12.09.13 - Приемный час

За: Видеовстреча с вебмастерами - 12.09.13 - Приемный час

Мария Моева: Ръчни мреки против сайта не се предприемат за 3-5 връзки

Не ми се вярва. Едно време като продавах линкове ми наказаха един сайт дето имаше толкова връзки някъде. Не помня точно колко, може и 6 да са били, ама то същата работа. И със сигурност е ръчно защото след време им писах да го махнат вече като бях спрял да се занимавам с тия неща и ми върнаха че са премахнали ръчното наказание.
Освен ако няма предвид общо, а не колко са сложени в момента. Общо вече са се сменили повече на брой, като са изтекли едни и са дошли други.
 

Горе