SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

google и link exchange

sicko

New member
След като вече Гугъл заявиха че няма да адмирират линк размяната, как мислите че най-редно да се постъпи с линк страниците:

- да се премахнат напълно(което със сигурност би довело до загуба на някои линк към тебе)

- да се премахне само зарибяващият техт и ХТМЛ кода за копи паста на линка и да оставим само линк страницата със самите линкове

- или ако не сме правили цели директории за линк размяна ами имаме само една старница за това, дали няма да ни се размине

предварително благодаря за мненията Ви
 
Re: google и link exchange

Моето мнение е, че на този етап може би е редно само да разкараме "sponsors" или подобно чудо, ако го има на страниците...

От Гугъл ако наложат масови наказания за размяна на линкове представи си как буквално 4/5 от индекса им ще замине :)
 
Re: google и link exchange

Мерси за мненията
значи да не се уркам да разкарвам линк страниците, и ще следим дали гоогле ще напише нещо ново по темата.
 
Re: google и link exchange

Да, и не пишете спонсори, а други такива. За да не може и бота да не чете и разбира за какво става дума. И другото, което е сменянето налинкове със сайтове в твойта област, не ми се вярва да повлияе зле за сайта ти. И тези линк фарми - пазете се от тях. Те могат да навредят отколкото да помогнат за линк билдинга.

Аз съм на мнение, че това с размяната на линкове все още не е добре измислено - та идеята на мрежата е да е мрежа все пак. малко трудно си го представям без линк размяна. :)
 

Горе