SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google ме мисли за робот

Mepoooo

Banned
В последно време доста често почна да ми излиза този надпис и капча. Вероятно защото използвам често команди от рода на intitle, inurl, intext.....
Мога ли да се отърва от тези капчи по някакъв начин?

About this page

Our systems have detected unusual traffic from your computer network. This page checks to see if it's really you sending the requests, and not a robot
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

А логнат ли си в Google мрежата преди да ги използваш или не си?

И на мен са ми излизали след по-брутални тестове...
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

Според мен по скоро от програма която ползваш.За да ти иска капча е получил много запитвания за кратко време (това е лично мое мнение).При мен се случвало,лошото е че пиша капчата, но продължава да ме мисли за робот не ми дава да търся.;D
 
Re: Google ме мисли за робот

При мен също се е получавало така, просто разкарах SEO плъгините в FireFox и нещата се оправиха. Между др. даже ми се е случвало докато жената сърфира с win (а аз съм на linux) от домашната мрежа да и иска и на капча. Това беше и превратната точка и ги разкарах нещата от FF.
 
Re: За: Google ме мисли за робот

Re: За: Google ме мисли за робот

А логнат ли си в Google мрежата преди да ги използваш или не си?

И на мен са ми излизали след по-брутални тестове...
Излезе ми на мозилата, хром, опера и сафари, като бях логнат във всичките с различни акаунти. ИЕ не съм пробвал, защото си го пазя стерилен за проверка на класирания по кл думи. Ползвам адвегото, но програмата не беше отворена, а бяха отворени word, Г аналитикс и адвордса.

пп. Сега като видях поста на Shredder се сетих, че ми беше активиран на мозилата seoquake, а имам и инсталиран firebug. Подозренията падат на seoquake:)
 
Re: Google ме мисли за робот

Той е и аз бях с него и още 2 плъгина (да ме пита човек за какво ми са) ! :)

П.С. IE - каква чуууудесна програма за сваляне на FF :D
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

seoquake или на sape плъгина-дават подобни заявки и резултата често е такъв при няколко търсения в една ниша без влизания.
Възможно е и при чисти браузъри но при много търсения с импресии на един или подобни сайтове без влизане(ръчен преглед на позиция, ниша конкуренти)
Това си е моя опит-нямам претенции за вярност при всички случаи.
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

И при мен се случва и съм установил, че е от SEOquake, като спра SEOquake и след известно време се оправя. Но това става при много търсения едно след друго с включен SEOquake.
 
Re: Google ме мисли за робот

Вече дори капчи не дава да попълвам и честно казано за първи път го виждам този надпис;). Надписът излезе след многократни търсения с команди, включен seoquake и брой резултати на страница зададен максимума от 100.
Някой знае ли алтернативна добавка за мозила, която да ми показва PR?

Google
Sorry...
We're sorry...

... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

Значи със сигурност е от SEOquake и аз като го сложа почва,като го няма,няма и капча.
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

Понеже тук Гошо ни мисли всички за роботи я да ви питам - вие какво машинно масло предпочитате?

PS: Прекалено многото запитвания до Гошо в кратък период от време от 1 ИП води до това. Онзи ден го експериментирах в офиса и после на всички почна да им иска парола.
 
За: Google ме мисли за робот

За: Google ме мисли за робот

Най-често се получава при ползване на някакъв rank checker. Ползвай desktop приложение, което позволява добавяне на proxy-та и няма да имаш проблем.
 

Горе