SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google с изкуствен интелект

Dimo

Active member
Гугъл насочва усилията си към създаване на AI алгоритми, които да знаят какво потребителя търси преди да го е написал, анализирайки негова история, активност, действия и решения. Добре дошли в бъдещето ;) Гугъл ще ни познава по-добре от колкото сами се познаваме :)
 
За: Google с изкуствен интелект

За: Google с изкуствен интелект

Гугъл насочва усилията си към създаване на AI алгоритми, които да знаят какво потребителя търси преди да го е написал, анализирайки негова история, активност, действия и решения. Добре дошли в бъдещето ;) Гугъл ще ни познава по-добре от колкото сами се познаваме :)

Дрън, дрън...поредната реклама на Гугъл. Ще му е малко трудно специално за нас Българите да разбере какво мислим.
 
За: Google с изкуствен интелект

За: Google с изкуствен интелект

На мен ми харесва стройната им система. Иначе съм доста против тях заради монополното им положение, но някак си успяват да си го заслужат. Вижте само как идеите им са пряко следствие една от друга. Трябва им потребителско поведение. За да са напълно сигурни, че в дейтацентъра то ще е точно на определен потребител, а не на някой друг със същите куки или айпи какво правим - създаваме гугъл плюс. Сега реално това ИИ не е чак толкова трудно да се направи. Трудното е да се дефинират критерии за оценка на потребителя и от там нататък до действително персонализиран резултат е една крачка. И да Скуби, наистина влагат доста средства в наука, но в никакъв случай не са филантропи. Всичките им проекти са свързани с дейността им. Май само оня електромобил не се сещам какво общо има с основната им дейност. Иначе и зелената енергия, и гугъл стъкло, и другите им иновации, ако се вгледаш ще видиш връзката.
 

Горе