SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Chrome изпревари Internet Explorer

fenixsz

New member
Google Chrome vs Internet Explorer vs Firefox vs Other

Време беше да се случи. За добро или лошо, все повече Google ще се позовават на данните, които събират от ползването на Chrome-a.
 
Последно редактирано:
За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Аз лично ползвам Firefox и съм си много доволен. Мисля, че и занапред ще продължа да си ползвам само този браузър. Другите ги ползвам от дъжд на вятър.
 
Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Аз лично ползвам Firefox и съм си много доволен. Мисля, че и занапред ще продължа да си ползвам само този браузър. Другите ги ползвам от дъжд на вятър.

И аз ползвах Лисицата певече от 2 години, ама много рам гълташе и това не ми допадаше. Chrome-a е много по-приятен в това отношение, а и като интерфейс ми харесва повече.

С няколко думи - лек, бърз и user-friendly.
 
За: Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

И аз ползвах Лисицата певече от 2 години, ама много рам гълташе и това не ми допадаше. Chrome-a е много по-приятен в това отношение, а и като интерфейс ми харесва повече.

С няколко думи - лек, бърз и user-friendly.

Мен пък точно интерфейса и user friendly-то ми липсват в хрома и за това съм си с лисугера.
 
За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Хора най-лошото е че колкото и пъти Chrome да изпревари IE продължавам да се учудвам как има хора които използват IE 6... Тази версия специално я използвам максимум 5 пъти в годината и то за да сваля друг браузър на току що инсталирано XP.
 
За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Хора най-лошото е че колкото и пъти Chrome да изпревари IE продължавам да се учудвам как има хора които използват IE 6... Тази версия специално я използвам максимум 5 пъти в годината и то за да сваля друг браузър на току що инсталирано XP.

Спокойно. Windows 7 става все по-популярен. А там няма ie 6.
 
За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Chrome се рекламира в началната страница на Гугъл, сигурно затова. А и стана пословично вече, че който ползва IE е ламер :))
 
Re: Google Chrome изпревари Internet Explorer

На мен не ми пука особено кой е най-използваният браузър. За мен е важно само да не е IE и за щастие в България и в Европа IE отдавна не е номер 1. Дори не е и номер 2 :) В световно отношение държи някакви проценти единствено благодарение на Китай, където са големи фенове на IE6.

А аз лично ползвам едновременни и Chromium и Firefox, защото за мен са еднакво добри.
 
За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Chrome може да е много бърз, Firefox-а наистина може да гълта много рам и по-бавен, но за мен е по-добрият. ;)
 
За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Аз използвам ИЕ, защото съм традиционалист и фен на това, което са сглобили програмистите. За да ползвам друг, трябва да ми сменят ОС. :)
За мен всичко останало е "Разглоби си Вефа и си направи от кутията ДЕК"
 
Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

За да ползвам друг, трябва да ми сменят ОС. :)
Защо трябва някой да го направи за теб? Направи го сам и ще се преродиш. В началото ще се чувстваш като в небрано лозе, но с времето ще виждаш само предимствата.
 
Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Re: За: Google Chrome изпревари Internet Explorer

Аз използвам ИЕ, защото съм традиционалист и фен на това, което са сглобили програмистите. "

Всеки уважаващ себе си интернетаджия ползва ФФ. Колко безсънни нощи е причинил този IE ;D. Минеш ли на лисицата няма връщане назад.
 

Горе