SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google disallow

За: Google disallow

За: Google disallow

Много благодаря за този линк, бях пратил reconsideration request към Гъгул за гадни линкове към мой сайт но получих отговор found no manual actions by the webspam team. Сега им ги пращам отново чрез този тул да видим дали ще ги махнат.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

Очакваше се, след като Пингвина даде идеи за black seo на конкурентите.... браво.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

Интересен tool.
Спамърите или нападнатите от спамъри могат да си измият ръцете в момента :)
 
За: Google disallow

За: Google disallow

Tова е много добра новина, сега вече хората разчитащи на качество няма да могат да ги осират всякакви спамъри. Сега остава да си тунинговат малко алгоритъма и са готови пичовете. Не ми харесва, че са монопол и карат другите да се съобразяват с тях, но сякаш нямаха друг избор и намериха вярната формула.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

Добавих първия си файл.
Микс между домейни с наскоро премахнати линкове към мен и такива, върху които нямам контрол.

Сайта го беше изял жестоко на 1вия Пингвин (85%) и малко (10%) на втория.

Ще почакам 10 дни и ще пусна нова реконсидерация, да видим микса между този инструмент и махнатите линкове дали ще даде резултат.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

Супер, сега от Гугъл имат тул който им казва:

- Кой сайт е правил яко СЕО за да го гледат под лупа оттук нататък (сайта който ги известява)
- Кои сайтове се считат като Спамерски (откъдето да се махнат линковете) та да ги затъркат и тях от индекса
-... пък след като разберат тва инфо те ще си преценят дали да ги махнат :))

Типично по гугълски
 
Re: Google disallow

Защо ще пускаш отново реконсидерация? Пише, че отнема няколко седмици. Мисля, че сами трябват да оправят класирането на сайта към който вече са премахнати лоши линкове.

Чудя се, какво става , ако да кажем всички потребители от този форум заедно подадем, че не искаме линкове....да кажем от старт.бг. Дали при голям брой заявки, че някой домейн е нискокачествен, няма да го затрият него.
 
Re: Google disallow

Чудя се, какво става , ако да кажем всички потребители от този форум заедно подадем, че не искаме линкове....да кажем от старт.бг. Дали при голям брой заявки, че някой домейн е нискокачествен, няма да го затрият него.
Според мен за това още не може да се коментира, защото първо трябва да анализират и експериментират с входящите данни. А такива още няма. Но в бъдеще може да пробват туй-онуй в тази насока.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

айде сега уебмастърите да вършат работата на гугъла с оценката на линкове. вместо да се занимават със сайтове сега трябва да търсят спамърски линкове и да ги дават за "премахване".

ами като имам милиони линкове към някои сайтове какво да ги правя? да тръгна да преглеждам всички и да си избирам ли?

защо да не си направят алгоритъма просто да не взема предвид "лоши" линкове и да няма такова нещо като наказание. с този инструмент може би точно това и ще направят. мастърите ще им пратят "лоши" линкове/страници/домейни или дори типове линкове и после ще има голямата резачка.

хвалете го колкото си искате тула ама аз ако реша да оспамя някой конкурент определено няма да му направя количества линкове, които може в обозримо бъдеще да намери и изпрати.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

Очакваше се, след като Пингвина даде идеи за black seo на конкурентите.... браво.

айде сега уебмастърите да вършат работата на гугъла с оценката на линкове. вместо да се занимават със сайтове сега трябва да търсят спамърски линкове и да ги дават за "премахване".

ами като имам милиони линкове към някои сайтове какво да ги правя? да тръгна да преглеждам всички и да си избирам ли?

защо да не си направят алгоритъма просто да не взема предвид "лоши" линкове и да няма такова нещо като наказание. с този инструмент може би точно това и ще направят. мастърите ще им пратят "лоши" линкове/страници/домейни или дори типове линкове и после ще има голямата резачка.

хвалете го колкото си искате тула ама аз ако реша да оспамя някой конкурент определено няма да му направя количества линкове, които може в обозримо бъдеще да намери и изпрати.

Why Google Disavow Is Bad News For Us All?
 
За: Google disallow

За: Google disallow

" Why Google Disavow Is Bad News For Us All? " - казано от бляк хат замърсители на интернет няма как да не ми хареса!

Доводите им стават като за себеподобните им да си повярват.

Нета скоро ще едно малко по-чисто място.
 
За: Google disallow

За: Google disallow

то там не са само черни... има и сиви, че и бели четат доста

и като на всичко останало и на това ще му се измисли цаката. я частни мрежи, я нещо друго ново
 

Горе