SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Display Network и разминаване в отчитането в G Analytics

aradia

New member
Привет, колеги.
Знаете ли на какво се дължи голямата разлика в GDN и Г Аналитикс - повече от 100% разминаване, естествено по-малко отчетени кликове в Г Аналитикс. Не съм настройвала цели, гледам единствено googleads.g.doubleclick.net
Благодаря предварително!

Google Display Network - извинявам се за техническата грешка в заглавието
 
Re: Google Desplay Network и разминаване в отчитането в G Analytics

Re: Google Desplay Network и разминаване в отчитането в G Analytics

Както винаги съм твърдял, просто аналитикса на google не е точен. Правил съм десетки експерименти за да видя какво отклонение точно дава - винаги е различно.

Пускам нова статия - споделям я във фейсбук - според брояча на статиите ми, към дадения момент я четат 100 души - според няколко независими брояча също я четат около 100 души - според livechat-а който ползвам в реално време, имам 100 души онлайн - според tyxo.bg в сайта има 100 души - според analytics-а на google в сайта има 24 души онлайн :)
 
За: Google Display Network и разминаване в отчитането в G Analytics

За: Google Display Network и разминаване в отчитането в G Analytics

Google Display Network - извинявам се за техническата грешка в заглавието
Оправих го :)
 

Горе