SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoogleBB enhancement SEO мод за phpBB2

bgkulinar

Меринджей
Настощият мод е с GNU/GPL лиценз, което позволява свободното публикуване и транформацията му. Тъй като авторът му го е изоставил, се наложи да го дооправя, за да върви, което не значи, че няма да има грешки :evil.

Работеща версия (допълнително модифицирана), може да видите на моя форум.

Когато имам време и възможност ще давам съпорт. Може да четете и във форума на phpBB по темата.

Re: GoogleBB enhancement SEO мод за phpBB2

освен карма, имаш и бира от мен :buttrock:

кармата ясна , а водка пийваш ли ? снощи си играх с това и ти сега го даваш на тепсия ... 10х

обаче има един мн странен проблем. не работи в опера и конкуерор :'(

ех, колко съм досетлив само. трябва да се спре GZip компресията от админ панела и потегля. :smoker:
@bgkulinar тоз проблем се явява и на твоя форум

nbsp каза:
ех, колко съм досетлив само. трябва да се спре GZip компресията от админ панела и потегля. :smoker:
@bgkulinar тоз проблем се явява и на твоя форум
Предполагам, че проблемът е някъде при теб. Виж скриншота.

Да не забравиш да сложиш Guest Sessions Mod

не мисля че е в моя телевизор, някои по-стари браузери не поддържат гзип...
Opera - Version 9.02

Както каза Еленко Еленков на един уеб семинар, Операта е едно странно изкуство, което винаги ще има малка група почитатели (цитирам по памет). Мисля, че и с браузерния й адаш е така.

Както се казва, за твоя сайт ти си решаваш. :blacool

predpriemach.com каза:
... Карма +1
Хм, забравил си за коката. :friday:

Въпреки че много съм се трудил върху този мод, препоръчвам да направиш като wbg. Определено си е "оферта" да имаш заглавията на темите в УРЛ. И аз ще мина към подобен мод в момента, в който моя хост пусне MySQL >= 4.1

е те тоя мод хубаво нещо, ама след инсталация форумчето ми са бъгна, а след деинсталция тотално се прецака. В режим на редакция на даден потребител, вместо да обнови данните, системата го изтрива..
Кулинар, благодаря много за МОД :(

Поне да беше прочел внимателно install файла
##############################################################
## Before Adding This MOD To Your Forum, You Should Back Up All Files Related To This MOD
##############################################################

Горе