SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

hii.bg - Feel free

nsevimov

New member
Здравейте, hii.bg е социална мрежа в които всеки може да се регистрира свободно и най-вече да си изтрие регистрацията свободно без да оставя след себе си история. Нека Ви запозная какво по-точно ще съдържа уеб сайта :) Това ще бъде обикновена социална мрежа в която всеки наш потребител ще има стена, ще може да използва напълно безплатно функциите на уеб сайта. Ще има собствен профил в които ще има възможност да го направи по него стил (Да, редактира фона, и ако е по-навътре в CSS ще може да си редактира цветовете на линковете, текстовете и прочие) като цяло една обикновена социалка :p и най-вече ще има функции които не присъстват в останалите социални мрежи.

За момента уеб сайта е в процес на разработка но желая да прегледате началната страница и да ми споделите своето първо мнение :)

HII.BG - Feel free
 
Re: hii.bg - Feel free

Бекграунд и малко текст, какво би трябвало да е първото ми мнение?
 
За: Re: hii.bg - Feel free

За: Re: hii.bg - Feel free

Бекграунд и малко текст, какво би трябвало да е първото ми мнение?
Здравей, в една страница "очаквайте скоро" какво повече може да се вмъкне освен очаквайте ни скоро. Другото което е съм го направил по-малко интересен начин когато затвориш прозореца или рефрешнеш бекграунда се сменя. Но като цяло уважавам мнението ти! Дяволски прав си че няма нищо друго освен бекграунд и текст но все пак се различава от дефаулт страниците очаквайте скоро които по дефаулт са свалени нулирани версии от themeforest :)
 
За: hii.bg - Feel free

За: hii.bg - Feel free

Ако вместо това

Просто дадеш повечето информация...
Здравей, от ясно по ясно си го пише че това е социална мрежа! support@hii.bg е за хора които искат да научат много повече за уеб сайта. Но нямам възможност на началната страница да наблъскам една камара информация.
 
Re: hii.bg - Feel free

Някак си не мога да схвана смисъла на цялата тази тема?! Какво може да се коментира на една проста страница, състояща се от 3 реда текст и една снимка за бекграунд?!
Разбирам да беше в тестова фаза сайта и да не работят всички функции ....
 
За: hii.bg - Feel free

За: hii.bg - Feel free

Аз ще коментирам - домейна му е "пренасочен" и резолва правилното IP :D До тук си добре, сега остава и сайт да направиш. Всички тръпнем в очакваме.
 
Re: hii.bg - Feel free

Окей, не си ползвал нулнат коминг суун пейдж от кодекенйън и? Какво мнение трябва да имаме? Какво мнение да изкажем - 20 уолпейпъра с малко текст. Мнение за домейна ли, за уолпейпърите?

Темата според мен е абсолютно безсмислена ;)

Впрочем си сложил текста в два спана и английската версия на висока резолюция "те кара" да четеш RTL :)
 
Re: hii.bg - Feel free

домейнът има ли някаква логика при избора? абревиатура от нещо или трябва да наведе на някаква асоциация? Много ми е неудобно да го кажа ама първата ми асоциация беше с една трибуквена думичка започваща с х и завършваща на й. Това не е критика - просто първа асоциация, може да съм извратен ама може и не само у мен да се поражда такава асоциация пък е кофти някак си. С прости думи ако нещо се крие зад хии може отсега да акцентирате на него.

Ако има дата за пускане - сложете един брояч или датата

Може да сложите една кутия "ще ви уведомим, когато сайтът е готов" или нещо по-оригинално, кой знае може да наберете и някаква стартова маса потребители (примерно аз бих се аднал ако имаше къде)

Хубаво щеше да бъде снимките на бекграунда да са от България. Поне за мен би било доста по "социално" ако виждам снимки от България в българска социална мрежа.

това е абсолютно излишно "за повече информация..." - вероятността някой да ви пише е почти нулева ако не предизвикате интерес с нещо. Има далеч по-добри начини да провокирате потребителя да бъде активен.
 
Re: hii.bg - Feel free

Начиии тука в тоя форум самата идея на социалката надали някой го влече. :)
По-скоро какви ползи за уебмастърите ще има. :)
 

Горе