SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Да, така е обаче за съжаление всичко си има цена.
Единия шеф е най - богат в гробището, а другия е най - богат на света.
 
Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Светът се променя :cool: Най-вероятно microsoft ще направят нещо по въпроса :D
 
За: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

За: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Каква е връзка между богатството и рак на панкреаса, т.е. Ако Джобс не беше успял с iPhone, нямаше да се разболее ли? А и болестта му е от 2004-а ако не бъркам, далеч преди iPhone, iPad, iOS...
 
За: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

За: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Бизнеса на Apple е базиран на печалба а на M$ има съществен дългосрочен елемент. Не могат да се сравняват директно. Тия елементарни логики водят до бум и после пуф...
 
За: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

За: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Каква е връзка между богатството и рак на панкреаса, т.е. Ако Джобс не беше успял с iPhone, нямаше да се разболее ли?
По-скоро има връзка с едни субстанции, които е вземал на младини, както се разбра тия дни.
 
Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

off:

Илиев, чета едни книжки

дето доказват (поне за мен)

че неправилното мислене, чувстване, желания и действия водят до болести

и твърдо го вярвам

примерно това да си обсебен от технологии, постижения, да си вечно само ти прав, или най-велик.... и т.н.
 
Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Каква е връзка между богатството и рак на панкреаса, т.е.

стрес, много работа, недохранване, кафета, цигари, малко време за почивка, застоял живот и тн. и тн.
 
За: Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

За: Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

По-скоро има връзка с едни субстанции, които е вземал на младини, както се разбра тия дни.

Употребата на LSD не се споменава сред рисковите фактори. Понеже няма установена на 100% причина както за този, така и за почти всички други видове рак, можем само да си чешем езиците дали е заради наркотици, цигари, стрес, наследственост, начин на хранене, неправилно мислене, отношение към околните и т.н. Ако оставим настрани причините за появата на рак, глупостта на Джобс близо година да се лекува с алтернативни методи (диети, билки), може би е причината да не живее още дълго или дори да се излекува.

стрес, много работа, недохранване, кафета, цигари, малко време за почивка, застоял живот и тн. и тн.

Да, но същото може да се каже и за Гейтс. Писах заради първия ти коментар, според който успеха на Джобс е довел до смъртта му.


А аз се радвам се за успеха на Ейпъл, понеже покрай тях спечелих доста парици. Може би е време да си купя поне един техен продукт. 8)
 
Re: iPhone бизнесът на Apple е вече по-голям от целият на Microsoft

Да, но същото може да се каже и за Гейтс. Писах заради първия ти коментар, според който успеха на Джобс е довел до смъртта му.
Да според мен това е голям фактор в заболяването му. Поради това, че е блъскал непрекъснато докато постигне успех. За рака разбира се никой не може да каже точно от какво му е станал, но да каже че има рискови фактори. Разбира се може и да не съм прав. Интересното предстои в сектора с телефоните и ще стане ясно дали Джобс е в основата на успеха или екипа епъл. Това ще проличи със следващият iphone.

Аз също се радвам на apple, от скоро дори имам техен продукт и съм много много доволен.
 

Горе