SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

nrjsoft

New member
2та инструмента са едни от най-популярните инструменти за извличане на инфо за SERP-a на сайтовете Ви. И двата имат кратък период в който можете да ги изпосвате безплатно. По Ваше наблюдение кой дава по-точни реултати или се доверявате на алтернативно решение?
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Market Samurai със сигурност. А има трик, с който се ползва вечно. ;-)
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Не съм ползвал Advanced Website Ranking, но ще споделя с какво Market Samurai е добър. С това, че ползва данните на MajesticSEO безплатно. А самата програма се закупува еднократно. Можете да погледнете пакетите с цените и да си направите сметка за колко време ще си избиете парите.

Единственият минус е, че показва първите 1000 линка от общата бройка линкове на даден сайт. За разлика от първия платен пакет, който показва 5 000 000. Но след като знаем точната бройка линкващи домейни (фреш индекса е доста верен), мисля, че от първите 1000 линка ще разберем по-голямата част от мрежата на конкуренцията. Поне на мен са ми достатъчни за да разбера с какво си имам работа.

В комбинация с други тулове кърти :)
 
Re: За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Re: За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Market Samurai със сигурност. А има трик, с който се ползва вечно. ;-)

Май се усетиха и вече тези 40 дни, са само 12 и става досадно да го подновяваш всяка седмица.
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Предната седмица го правих и пак съм на 40 дни. ;-)
 
За: Re: За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Re: За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Май се усетиха и вече тези 40 дни, са само 12 и става досадно да го подновяваш всяка седмица.

работи, работи ;) А и според мен това с 40-те дни е пуснато от самите тях. :)
Инструмента е добър и си заслужава да се купи.
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

А какъв е трика с 40-те дни?
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Ако @s1yf0x разреши - ще го пусна тук.

Прати го на лично съобщение на потребителя моля те. Не искам да превърщаме форума в w-a-r-е-z exchange. Благодаря за разбирането.
 
Re: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Все още работи това с 40те дни, обаче направиха Ранк тракера да следи до 10 ключови думи само и това вече трябва да ни накара да преминем на платената версия.
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Изпратено е ЛС до всички желаещи.
@ivok, за Rank Tracker не ползваш ли други софтуери?
 
За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

За: Marketing Samurai или Advanced Website Ranking

Poltargaista, благодаря за подробните инструкции!
Поздрави!
 

Горе