SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Matt Cutts Is a Liar ! :D

Dimo

Active member
Matt Cutts Is a Liar ! Penguin and Panda Update Did Not Work !
Ами аргументирали са се пичовете. За тези, които ги мързи да четат аргументът е, че по "SEO sоftware" нa първа станица са два спамерски софтуера. На мен ми стана интересно тоя Money robot как се е класирал. Нов сайт, с никакво почти съдържание и доста линкове :D. И после пингвини х.0 :D
Какво мислите?
А да. Не го приемайте за реклама на софтуера. Канадците сами си го рекламират добре.
 
Re: Matt Cutts Is a Liar ! :D

Факт! След пингвините е рай за спамерските сайтове. Даже смятам да си вдигна един спамерски сайт на друг сървър, да си правя експерименти и да се боря с текущата спамерска конкуренция. Мисля, че ще имам огромен успех :)
 
Re: Matt Cutts Is a Liar ! :D

Според мен е целенасочено това, че се вдига мътилка след бурята. И след предния пингвин беше така, след което нещата си дойдоха на местата.

Просто правят A/B тестове и си потвърждават оценката на всеки един сайт, като дават шанс и на новите. Според мен в момента е много важно сайтът ти да събира кликове от различни IP-та, дори да е на втора-трета страница.
 
За: Matt Cutts Is a Liar ! :D

За: Matt Cutts Is a Liar ! :D

Може показването на спамерски сайтове в началото след пингвин да е част от алгоритъма по някакъв начин. Нали и предния път така беше (поне по това, което чувам де, аз не ги наблюдавам тези работи).
 

Горе