SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

NameCheap кодове

За: Re: NameCheap кодове

За: Re: NameCheap кодове

Кодът е OPENINTERNET . Преди малко прехвърлих и последните си домейни от Godaddy :happy:

Искам да попитам трансферирането на домейни става преди да му е изтекъл срока мисля, че 30дневен беше така ли е ?
И още нещо ако си забравил да си платиш домейна и той падне и отново си го купиш губиш ли нещо от ранк и популярност искам да кажа всичко отначало ли започва демек си на дъното ? :)
 
За: Re: NameCheap кодове

За: Re: NameCheap кодове

Искам да попитам трансферирането на домейни става преди да му е изтекъл срока мисля, че 30 дневен беше така ли е ?
И още нещо ако си забравил да си платиш домейна и той падне и отново си го купиш губиш ли нещо от ранк и популярност искам да кажа всичко отначало ли започва демек си на дъното ? :)

И аз така знаех че трябват 30 дни, но веднъж го прехвърлих и като оставаха 3 дни без проблем.
А и да падне. като го подновиш ще набере лесно, защото и да му изтрие пр и активите, няма как да ти изтрие и линковете по другите сайтове, та пр ще вдигнеш пак след седмица, както и позициите ще върнеш, поне така ми се е случвало на мен, може и да е било чиста случайност :)
 
За: Re: NameCheap кодове

За: Re: NameCheap кодове

И аз така знаех че трябват 30 дни, но веднъж го прехвърлих и като оставаха 3 дни без проблем.
А и да падне. като го подновиш ще набере лесно, защото и да му изтрие пр и активите, няма как да ти изтрие и линковете по другите сайтове, та пр ще вдигнеш пак след седмица, както и позициите ще върнеш, поне така ми се е случвало на мен, може и да е било чиста случайност :)

мхм ок мерси за информацията от твоя страна :) и аз така предполагам до 1-2 седмици пак си се упдейтнал след като си подновил
 

Горе