SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

thunder_go

New member
Съжелявам, че се налага да стигна до тук и да хейтя, но след 4 спам съобщения посред нощ на фирмен (и личен) e-mail (съответно и на телефон), чашата просто преля. Тук съм описал подробно СПАМ-а от ОФЕРТОМАТ.
За съжаление в момента не мога да направя нищо, т.к. e-mail-ите не са регистрирани в КЗП, но смятам вече да го направя ...
 
Re: Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

Те тия май са си малко мошенници, поне според фейсбукаджиите: ХТТП://ofertomat.bg/wheel.html
КАТО ЗАВЪРТЯХ КОЛЕЛОТО МИ ДАДЕ, ЧЕ ПЕЧЕЛЯ И КАТО НАТИСНАХ ДА ВИДЯ КАКВА Е ПЕЧАЛБАТА И ПОЛУЧИХ НАДПИС "ДНЕС ВЕЧЕ СТЕ ВЪРТЕЛИ КОЛЕЛОТО.ЗАПОВЯДАЙТЕ ОТНОВО УТРЕ" ( А АЗ ДНЕС ЗА ПЪРВИ ПЪТ ВЪРТЯХ КОЛЕЛОТО) И В КРАЙНА СМЕТКА НЕ ПОЛУЧИХ НИКАКВИ КРЕДИТИ В СМЕТКАТА. ПО ТОЗИ НАЧИН ЛИ ПРЕЦАКВАТЕ ПЕЧЕЛИВШИТЕ???
144 харесвания на цитирания коментар :).
 
Re: Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

това че е спам е лошо, но просто си направи настройките на тела да не проверчва майла от 23.30 до 8.00 да речем, или да е тих за майли в периода.
Иначе всеки майл ще те дразни.
 
Re: Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

Аз като си лягам си изключвам дори GSM-а :D. А имейлите изобщо не ми звънкат дори на тела, тях ги проверявам само 1 път на ден, освен ако не чакам отговор от някой :).
 
Re: Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

Друго си е от банката да ти пуснат СМС в 2ч сутринта за теглене от сметката ти ;)
Булбанк го приложиха на сестра ми на няколко пъти...
 
Re: Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

Друго си е от банката да ти пуснат СМС в 2ч сутринта за теглене от сметката ти ;)
Булбанк го приложиха на сестра ми на няколко пъти...

Пфахахаах. Супер :D:D:D
Веднага бих си представил някой как човърка банкомата в момента. Хаха.
 
Re: Ofertomat.bg с безмилостен СПАМ посред нощ

Искрено се надявам да не пускат СПАМ. Имайте предвид, че те придобиха slon.bg (възможно е да са придобили и други) и ако сте били абонирани за мейлинга там, те просто пускат техните оферти към мейл събскрайбърите.
 

Горе