SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

online html to pdf converter

Re: online html to pdf converter

++++ от мене. Всяко нещо, което е направено с желание и да помогне на хората е хубаво нещо. Де да имаше такъв туул, който да прави сканирани документи готови за редактиране да речем в уорд.. :)
 
Re: online html to pdf converter

++ и от мен :)
Само, не мисля че е редно да се виждат последно генерирани pdf, все пак може да е нещо конфиденциално :)
@combatsambo - има такъв софтуер, който си върши чудна работа - Abby Fine Reader ;)
 
Последно редактирано:
Re: online html to pdf converter

Искаш да кажеш, че дори и кирилизиран текст мога да го редактирам всякаш съм го писал на уорда? :)

да, стига да не е някакъв много
скапан фонт
със скапан фон :)
 
Re: online html to pdf converter

тула не го пробвах, но това ме разби:
toshkov.info/tag/seo
created: 21-Apr-2010

Линкове се взимат отвсякъде, индексират се включително и от PDF-и :D

ник, готин е вида на сайта, работи ок, на мен ми харесва. Пожелавам успех с популяризацията му.
 
Re: online html to pdf converter

Мерси на всички!

@kristiqn, created не значи кга е създаден сайта, а кога е пусната заявката в моя сайт ;)
@thunder_go за момента няма как да покажеш съдържание което е зад парола и потребителско име, респективно се предполага, че е публично. Иначе, аз така или иначе мисля да оставя един буфер от 100-тина последни PDF и останалите да се трият след време, щото то хубаво контент, ама всеки PDF си е цялата страница със се картинките, което увеличава обема на PDF-a доста.
 
Re: online html to pdf converter

Готино тулче. Колко дълго се пази архива?

Понеже ми мина една леко перверзна мисъл - мярнах линкчето в source, за да не изкушаваш търсачите на лесни линкове може да скриптосаш някак тоя линк за да не е видим за търсачките или поне да сложиш някаква капча.

Много ми хареса иначе

Успех на проекта

ПП а мислиш ли за някакъв начин за вграждане в сайт? Например искам да сложа на своя сайт/блог бутон - запази тази статия в пдф
 
Re: online html to pdf converter

Супер е! Браво!
Само един съвет сложи "каптча" , че да не ти сринат сайта !
 
Re: online html to pdf converter

@BullBlogger вграждането в сайт за сега може да стане така:
Код:
<a href="javascript:void(location.href='http://html-2-pdf.com/?site='+escape(location.href));">PDF</a>

Това бачка и ако се сложи в тулбара (обяснено е на първа страница). За history - в момента не се трие, но не прави PDF-и на страници, който вече са събмитнати за този ден. Но триене ще има.

За капча може да помисля за някакво къстом решение, защото кепчата дразни. Но ще има, да
 
Re: online html to pdf converter

Само че линковете са кликабилни, а това в някои случаи не е добре. Например при рекламите е кофти, защото гугъл примерно забраняват поставянето на техни реклами в такива файлове и няма представа дали ако кликнеш върху тях ще се отчете клика, но ако се отчете определено гугъл няма да е щастлив, че ракламите му са поставени в PDF файл.
 

Горе