SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

OTO Артикъл маркетинг

BullBlogger

С рогите напред
Трябват ми 100 wmz бързо, та в тази връзка предлагам промоционална услуга докато събера съответната сума. За да не ви губя времето с огромни повествования и хвалби за услугата ще я изложа по точки като ще си позволя да остойностя точките. Остойностяването е приблизително и най-общо казано е средната цена, която аз бих платил за съответната услуга

1. Подбирам три статии свързана с нишата и ги синонимизирам на две нива автоматичен спин (5 долара)
2. Създавам 3000 нови акаунта в артикъл директории (10 долара - има разходи за капча) и публикувам статиита (по 7 долара на бройка общо 21) - могат да се очакват около 150-200 живи линка от всяка статия веднага след публикуването. Останалите линкове се появяват с времето, като от досегашния си опит съдя, че при 3000 акаунта реално ще получите не повече от 700-800 линка на статия при един линк в статията. В резюме може да очаквате между 500 и 700 линка веднага след публикуването и от 1500 до 2000 в следващите месеци
3. Пускам един бласт 5000 коментара с незабавно одобрение към получените линкове от незабавно одобрените статии (онези 150-200) т.е. за всяка статия ще има по десетина линка от блог коментари (25 долара)

Тотал 5+10+21+25=61 долара цялото удоволствие

ОБАЧЕ тъй като съм на зор предлагам пакета за цена от 33 wmz

Офертата е валидна само за три поръчки или докато намеря сто wmz​

Какво ми е необходимо:
url на сайта за промотиране и ключови думи или списък с урл и ключови думи - моя грижа е да си разпределя равномерно из статиите. Не е задължително урл да са от един и същи сайт - хубаво е обаче да са в близки ниши или да са максимум от три различни ниши - все пак в статия за мебели малко странно стои линк за избелване на зъби

Запитвания и задания на ЛС или bullblogger (at) gmail.com
 
Re: OTO Артикъл маркетинг

Нова цена 30 wmz

"Искаш Гугъл да "бие шута" и на нас ли? NON-success story?"

Ако някой има мнение относно различните маркетингови подходи с удоволствие ще обсъдя различни гледни точки в блога си или във форума, не съм много убеден обаче, че предназначението на форумната репутация е да замества блог коментарите.
 

Горе