SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Paypal Плащане

Eraser4o

New member
От paypal ми направиха лимита на 500 евро.
Картата която е добавена ми е в лева.
Плащането което искам да изпълня е в долари.

При поискване да платя стоката ми изписва. "You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit."

Трябва ли някаде да конвертирам предварително валутата за да разреша този проблем ?
 
Re: Paypal Плащане

Батка и аз имах проблеми когато се опитах да платя стока за ебаи 5 пъте и писах и 5 пъти ми обясняват едно и също.
 
Re: Paypal Плащане

Батка и аз имах проблеми когато се опитах да платя стока за ебаи 5 пъте и писах и 5 пъти ми обясняват едно и също.

Ами при мен проблема продължава да си го има. От сайта, който искам да поръчам ми казват, че пейпал не ми е лигитимен, a пък от пейпал ми казват, че при тях всичко е ОК.
Или аз съм тъп или ме правят на тъп. незнам кое от 2-те е.
 
Re: Paypal Плащане

Не, няма необходимост да конвертираш парите в друга валита в ПейПал акунта, защото това става автоматично по време на изпращането в зависимост от получаващия акаунт.

А това за лимитирането на акаунта ти, не знам. Попитай съпорта.
 
Re: Paypal Плащане

Питай в банката да не са ти сложили някакъв лимит на картата. Но от пайпал сапорта са много зле. бързо отговарят но не се оптват да решат проблема а ти дават готови шаблони отговори.
 
Re: Paypal Плащане

Парво да попитам verify ли ти е paypal? един мой приятел го имаше същия проблем и се наложи да си смени картата в paypal със срашно много нерви защото беше към раифайзен банк новата му карта. До колкото съм запознат пускаше доста факсофе а ако става на вапрос за support на paypal просто много е трудно да се свържеш с тях а пък да не говорим по телефона, постоянно ти вдига някой от тяхните бот оператори така да се изкажа :) и доста си вътрешно :) Моя съвет е отиваш в първа инвестиционна и си вадиш visa clasic забравяш за проблема ;) аз съм много доволен а и лесно се добавя в paypal :) само един номер на транзакцията им даваш и си verify ;)
 
Re: Paypal Плащане

Питай в банката да не са ти сложили някакъв лимит на картата. Но от пайпал сапорта са много зле. бързо отговарят но не се оптват да решат проблема а ти дават готови шаблони отговори.
Добре казано. Най вероятно е лимит на самата карта. Пробвай да качиш парите в ПП първо. И аз имах такива ядове наскоро, но бързах и ползвах друг акаунт направо.
 

Горе