SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PayPal Withdrawal

unnamed

New member
Здрасти!

Изчетох разни теми за PayPal тук, но не намерих отговор на въпроса ми, а именно:

Само с VISA карта ли може да се тегли?

Имам 2 withdraw опции - 1. Банкова сметка от US (<- wtf!?); 2. Банкова карта. Като кликнах на банкова карта пишеше, че може само и единствено с карта с "VISA лого" да тегля пари.

Доста тъпо, предвид, че си имам MasterCard който използвам с ПП от вовеки веков..

Питам защото хора твърдяха, че може и с други карти. Писах на съпорт-а, не са ми отговорили от 4 дни..
 
За: PayPal Withdrawal

За: PayPal Withdrawal

Можеш да им звъннеш по телефона, ако никой не успее да ти даде точен отговор. Съпорта им е отличен и когато съм ги търсил са ми отговаряли на въпросите.
 
За: PayPal Withdrawal

За: PayPal Withdrawal

@ bgseoeu

Support-а им е 0/10. Банват акаунти и замразяват суми за щяло и нещяло. Като цяло е отвратителна платформа, не случайно почти всички маркетърс, които правят значителни обороти бягат от Пейпал като дявол от тамян.

@ borislav123

Да, явно само VISA.. за радост ЦКБ предлагат виртуални карти VISA, макар и таксата за обслужване да е 3%. За сега това ще свърши работа, съпорта им твърдеше, че се получават пари от Пейпал без проблем.

Благодаря, все пак, за input-а
 
За: PayPal Withdrawal

За: PayPal Withdrawal

Аз ползвам VISA Electron от ДСК - парите пристигат точно за 72 часа.
 
За: PayPal Withdrawal

За: PayPal Withdrawal

http://www.unicreditbulbank.bg/bg/Individual_Clients/Debit_Cards/VISA_Electron/Documents/index.htm
Разгледай Условия по издаване и обслужване на банкова карта VISA Electron- към момента мисля, че това е картата/банката с най-добрите условия.

С такава карта съм, и аз като s1yf0x получавам парите от 48 до 72 часа (това е по-скоро заради PayPal, другите трансфери идват почти мигновенно).
 
За: PayPal Withdrawal

За: PayPal Withdrawal

http://www.unicreditbulbank.bg/bg/Individual_Clients/Debit_Cards/VISA_Electron/Documents/index.htm
Разгледай Условия по издаване и обслужване на банкова карта VISA Electron- към момента мисля, че това е картата/банката с най-добрите условия.

С такава карта съм, и аз като s1yf0x получавам парите от 48 до 72 часа (това е по-скоро заради PayPal, другите трансфери идват почти мигновенно).

правилно ли разбрах, че с карта на Bulbank, от момента в който натиснеш withdraw , минават 2-3 дни и парите са в картата ти ? Аз съм с карта на FIBank, преди това бях на ДСК и винаги съм ги получавал за минимум 5 работни дни
 

Горе