SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

phpBB2 съвет??

businessmind.eu

New member
Как мога да сложа банер в тази част на phpBB2. Съжалявам ако въпроса ми е елементарен, но не разбирам от .php

Моля ако някой знае да ми даде линк за някой скрипт.


adsecript.gif
 
Re: phpBB2 съвет??

Ами не съм много сигурен, но отиваш в папката където ти е инсталиран phpbb, отваряш templates -> subsilver (името на темплейта) след това търсиш overall_header.tpl . Отваряш с notepad(wordpad ако всичко излиза на един ред)... Не ти трябва PHP, правиш си HTML(CSS) кода за рекламата и го поставяш някъде след <body> таг.
 
Re: phpBB2 съвет??

Ами не съм много сигурен, но отиваш в папката където ти е инсталиран phpbb, отваряш templates -> subsilver (името на темплейта) след това търсиш overall_header.tpl . Отваряш с notepad(wordpad ако всичко излиза на един ред)... Не ти трябва PHP, правиш си HTML(CSS) кода за рекламата и го поставяш някъде след <body> таг.
Всичко е вярно, само съветът ми е да не го правиш с (note|word)pad, а с някой PHP редактор.
 

Горе