SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PokerStarsPartners впечатления

richterbg

New member
Здравейте,

Бих искал да ви запитам за впечатленията ви от афилиът програмата на PokerStarsPartners. аз лично ги тествам от известно време, но се чудя дали не ме мотаят.

На месец им генерирам 20-30 безплатни играчи и около 2-3 ма платени. Само дето те си имат някаква система за оценка на платените играчи и плащат само за тези, които са натрупали някакви точки от активност...

Първият месец ми платиха за двама платени играчи. От тогава насетне нищо. Та, интересно ми е дали и други хора забелязват такова нещо.

Също така, можете ли да препоръчате някоя друга покер програма, която да работи добре за българи
 
Re: PokerStarsPartners впечатления

Като редовен посетител на техният форум и интересуващ се от всичко свързано с тяхната програма ще ти кажа, че всичко е наред.

Когато един поканен човек направи 15 стратеджи точки - ти получаваш 10 долара. След това е по-трудно, за да стигнеш 100 долара. 15 стратеджи точки се правят за около 3 долара рейк, така че е лесно. По-нагоре е малко по-трудно не и невъзможно. До сега двама човека съм поканил, като единия отказа да праща копия на лични карти ( баща ми, разбираемо е, по ги мислят тези неща ), другия те първаще ги прати и ще генерира поне тези 15 точки.

Имай в предвид, че от тези 20-30 играчи, които си им пратил, може просто да са се регистрирали, но да не са решили теста, да не са пратили документи и т.н.
 
Re: PokerStarsPartners впечатления

Интересно, не знаех, че трябва да се праща копие от лична карта, за да играеш в Poker stars.

Може би говорим за различни неща. Тяхната афилиът програма плаща по 75 долара на привлечен плащащ клиент. 10-те долара за които говориш нещо не ми се връзват. За да ти дадат тези 75 долара обаче, плащащият клиент трябва да направи някакви 250 FPP (Frequent Player Points). Както и да е. Аз им пращам българи, та предполагам играчите не са толкова редовни...
 

Горе