SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

programi za blackSEO

Re: programi za blackSEO

"holidayproperty.org estestveno gonia 1va pozicia za bulgaria property" - скромно :)

Интересно ми е има ли тук SEO специалист, който би се захванал да оптимизира горния сайт със самочувствието, че може да го вкара в топ 10 по "bulgaria property" - силно конкурентна ниша.
Как си представяте, какъв бюджет за закупуване на линкове е нужен? Колко линкове, от какви сайтове, с какъв PR?
 
Re: programi za blackSEO

ами аз съм вкарвал мои сайтове в топ 10 за bulgaria property, но откакто единия сайт е на първа позиция в yahoo за същата фраза в google нещата не вървят добре. Линкове няма нужда да се купуват, .gov, .edu и малко уникално съдържание + дмоз връзка и си в топ 10. А доколкото си спомням сайта дълго време беше на 4 та позиция, така че щом си го постигнал един път...
 
Re: programi za blackSEO

ами аз съм вкарвал мои сайтове в топ 10 за bulgaria property, но откакто единия сайт е на първа позиция в yahoo за същата фраза в google нещата не вървят добре. Линкове няма нужда да се купуват, .gov, .edu и малко уникално съдържание + дмоз връзка и си в топ 10. А доколкото си спомням сайта дълго време беше на 4 та позиция, така че щом си го постигнал един път...

Ти го изкава, че е без да си мръднеш пруста и хоп в топ 10 за bulgaria property
Малко невероятно ми звучи тая работа. Ако искаш да ти дам едни 200 лева и мен да ме вкараш. Мога да отпусна и 300 ако гарантираш ;)
 
Re: programi za blackSEO

Много си скромен с това "1-а позиция за bulgaria property". Айде като я постигнеш, обади се, имаш от мене безплатен PR5 релевантен линк (site-wide при това) ... не, чакай ... ТОП10 е достатъчно.
Не че е невъзможно де, ама си приготви една сериозна сумичка всеки месец за линкове.
Иначе и аз като малък исках космонавт да ставам, ама нейсе ...
А да ти кажа ли, че в момента е такова мъртвило на пазара, че примерно ТОП10 за "property in Bulgaria" не дава нищо, демек даже трудно си избива парите за линкове.

Между другото двете неща: "1-а позиция за bulgaria property" (свръхконкурентна ниша) и "black-hat SEO" събрани в едно изречение звучат как да кажа .... меко казано абсурдно. Ако ставаше така лесно, аз щях да съм първият който да ги приложи тези техники.
 
Последно редактирано:

Горе