SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

RSS Submitter за Blogger?

Re: RSS Submitter за Blogger?

То сега като се зачетох, какво съм писал и аз се замислям....
Агрегатор за блогспот. Да взема Заглвие + малко текст и/или картинка + линк към източника от RSS и да го качва на блог.
Единственото до което стигнах е 2-3 варианта RSS to e-mail.....нито единия не сработи.
Вградения агрегатор дава само до заглавия.
 
Re: RSS Submitter за Blogger?

Няма такава безплатна добавка. Ако имаше, нямаше да направим нашите три-четири вида Агрегатори работещи с блогспот. Но и те не са безплатни.

Ако намериш нещо безплатно, пусни линка тук - ще ми е интересно и аз да го разгледам.

Моя съвет: При агрегаторите имай предвид следното - последния ъпдейт на гоогле - кафеина отсява още по-добре дублираното съдържание. Благодарение на това старовремските "безплатни" агрегатори нямат никакъв шанс - съдържанието се разпознава като дублирано и това не води до нищо добро. Ако агрегатора не може да променя съдържанието, да го уникализира - само ще си загубиш времето с него.
 

Горе