SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO без пари - Black Friday and Cyber Monday

SeoLab

тел. 0894764273
Предалагам на всички, 1 месец абсолютно безплатна оптимизация на сайт*.
След 1-вия месец услугата се заплаща по цената, която сме уточнили преди това.
Ако клиентът не е доволен, не плаща нищо и спираме работата.

Предложението е за:
- нови клиенти
- нови сайтове

Предложението не е действително за клиенти с които работя или съм работил, както и за сайтове с които съм работил.
Предложението не е действително за оферти и сайтове, които са в процес на обсъждане и са вече оферирани.

Начин на работа
Давате заявка с ключовите думи, ако преценя, че ще се справя със задачате Ви давам цена за ключовите думи.
Избирате думи по които да работим, правим договор и плащате 1-вия месец от работата по сайта, като депозит.
Този депозит започва да тече от началото на 2-рия месец от работата.
Ако не сте доволни, парите Ви се връщат в 100% размер обратно.
Ако сте доволни, продължаваме с работата по сайта.

Предложението е действително за направени заявки в периода 00.00 часа на 23.11.2012 до 23.59 часа на 26.11.2012г.

За контакти мисля, че знаете, как да ме намерите.

*В предложението могат да участват неограничен брой сайтове или думи, като си оставям правото да избирам с кои сайтове и думи да работя, както и да откажа, ако преценя, че това е необходимо по една или друга причина.
 
За: SEO без пари - Black Friday and Cyber Monday

За: SEO без пари - Black Friday and Cyber Monday

Звучи интересно, но точно в момента нямам нужда. Очаквай включване скоро.
 

Горе