SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO рап

nbsp

New member
Това е темата за гласуване за първата игра, за спечелване на безплатен вход за конференцията.

Все още няма смелчак записал и два акорда, така че имате 100% шанс да се сдобиете с безплатен вход, ако сте единствения осмелил се.

Не разчитайте на третата игра, защото там опира повече до късмет. ;)
 
Последно редактирано:
Re: SEO рап

Това е темата за гласуване за първата игра, за спечелване на безплатен вход за конференцията.

Все още няма смелчак записал и два акорда, така че имате 100% шанс да се сдобиете с безплатен вход, ако сте единствения осмелил се.

Не разчитайте на третата игра, защото там опира повече до късмет. ;)

Бях ти обещал в миналия пост да направя нещо музикално. Само, че като помислих няколко дена реших, че няма да го направя по следната причина: Не искам да си създам репутация на w1ck3dgam3 - музикантчето. Вярно е, че музиката ми е силна страна и хоби, също като SEO, но предпочитам в този форум да обсъждаме само второто.

На един друг човек вече му излезе прякор "фотографчето", за това не желая да се включвам. Ако трябва - дай червена картичка да компенсираш за миналия пост.

Ако все пак някой има желание да ме чуе как пея да пише на лично - ще му дам линк.
 
Re: SEO рап

Ако беше стихче щях да се включа веднага, ама нивга не можеш ме накара да пея :)
 

Горе