SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO услуга

shark

New member
Търся сео услуга. Бих искал сайта ми да се оптимизира и да е на по добри позиции в Гугъл.
Дилемата ми е тук във форума ли да пусна обява или директно да пиша на хора/фирми които са специалисти в областта.

Ако публикувам тема тук, вероятно много хора от които бих искал оферта по една или друга причина няма да пишат, ако искам директно оферти то със сигурност ще се огранича и ще изпусна възможността да получа оферта от не толкова популярни, но също много добри оптимизатори.
Какво ще ме посъветвате?
Каква информация трябва да очаквам в получената оферта?
Кои са нещата които би трябвало да имат най-голяма тежест при избора?
 
За: Търся СЕО услуга ...

За: Търся СЕО услуга ...

Мисля, че е най добре да питаш оптимизатора от къде ще започне и ако иска да започва с нещо различно от он-пейдж оптимизация май е най - добре да го подминеш:)
 
За: Търся СЕО услуга ...

За: Търся СЕО услуга ...

И що така, бре копче.нет? Нима онпейдж не е важно?

Той точно това казва. Че трябва първо да се започне с он пейдж, а ако направо му предложи линкове без да му прегледа кода по страниците, да го подмине :)
 
За: SEO услуга

За: SEO услуга

Премествам ти мнението в тази тема, защото в пазара ще настане здрав офтопик с въпрос като този.

Не е нужно да си сбъркал, просто няма достатъчно заинтересовани.
 
За: SEO услуга

За: SEO услуга

Според мен ключът от барачката е в израза "Основната ключова дума е сватба, както и други производни и свързани с тематиката думи и изрази по ваше предложение."

Аз лично не бих ти оферирал, защото не знам дали само по една дума искаш и каквото останало се закачи или искаш да ти се направи рисърч за свързани думи. Ако е второто, то тая работа струва пари и доста съвместна работа (предполага се, че познаваш нишата).
 
За: SEO услуга

За: SEO услуга

Добър ден, bgkulinar.
Заинтригува ме твоят пост. В момента чакам да стане готов един онлайн магазин, който бих искала да започна да оптимизирам още със създаването му. Смея да твърдя, че познавам нишата, но ми трябва гид/човек, който да ме подкрепя с техническата част и да ме напътства с оптимизацията и гугл рекламата. Предпочитам да не възлагам задачата на голяма фирма, защото първо е много скъпо и второ аз нищо не научавам. Би ли ме посъветвал как да постъпя или към кой да са обърна?

Благодаря предварително.
 
За: SEO услуга

За: SEO услуга

Здравей и от мен. Ако работата се върши качествено, няма значение дали ще бъде фирма или физическо лице. Във форума има достатъчно опитни колеги, които могат да помогнат. За съжаление SEO е скъп процес, в който няма особени гаранции, какво би се случило. Разбира се, винаги можеш да обвържеш цената с някакви постигнати резултати, но резултатите ще трябва да са много добре дефинирани.

От личен опит мога да споделя, че електронен магазин без сериозен бюджет за реклама, няма как да успее. Все пак се надявам да ме опровергаеш :).
 

Горе