SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

nbsp

New member
След доста разговори стигнахме до съгласие форумът да излезе с общо участие в seocontest2008.

Купихме домейн, който съдържа точната фраза "seocontest2008" и е с шансове да получи бонификация в Гугъл за това.

НЕ сваляйте линковете към сайта на Динко. Той ще бъде редиректнат към новия домейн. Това е ключов момент за качване авторитета на http://seocontest2008.uk.com/
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

Който желае да помогне с нещо може да пусне по една тема в блога си, като начало...

Ще трябва и някой с добър английски да пише в самия блог, с който участваме.
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

Аз определено не съм от тези дето ще пишат...
Иначе ако се намерят 2-3 писатели да пускат по 5-6 теми дневно мисля че ще е хубаво :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

И с не добър анлииски става

Иначе мастера вече пусна няколко линкчета от при нас към директорията от сайта му. Ще ги оствя само ще нафърфоркам малко темата с някои друг болд ще дублирам сео контест в тайтъла така що годе ако изплува тази тема ще има много ценно линкче от рилеитед сайт
 
Re: seocontest2008.uk.com

я бързо тука да се появят тия с перфектен английски :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

НЕ сваляйте линковете към сайта на Динко. Той ще бъде редиректнат към новия домейн. Това е ключов момент за качване авторитета на http://seocontest2008.uk.com/

btw който незнае, аз съм Динко :) да кажа, че надали всички ме знааят по име
 
Re: seocontest2008.uk.com

малко опасно ми се струва да се включваме с 500к индексирани,
мисля че е по добре да направиш пресейл страница и да линкнеш към нея с тия количества....
 
Re: seocontest2008.uk.com

чек че нещо се зарибих :) регнах се такова...мога ли да пиша, ама не SEO работи...ша си пиша тестърски щуротии, ма ша слагам тук таме ключовите думи :D

Оф...утре съм на изпит, таман да почна да уча и са появи блога :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

парите за благотворителност нали ? :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

парите за благотворителност нали ? :)

от моя страна няма проблеми, мисля че и другите дето им обещах да се почерпим няма да имат нищо против
 
Re: seocontest2008.uk.com

рибата в морето плува, но е важно да се подгрее мазнината :D
аз викам да ги дадем по кръчми и барове със стриптийз ;D
 
Re: seocontest2008.uk.com

Аз мога да пиша английския, но ако имате идея за текстовете, т.е. аз да ги превеждам, иначе не ми се занимава да ги мисля. Завършил съм езикова гимназия с английски :p
 
Re: seocontest2008.uk.com

рибата в морето плува, но е важно да се подгрее мазнината :D
аз викам да ги дадем по кръчми и барове със стриптийз ;D


Това беше и моята първоначална идея ;)
 
Re: seocontest2008.uk.com

благотворителност в полза на кръчмаря :D
пак питам...има ли ограничение в тематиката на постовете :) че не ми се пише за SEO.

пиши за квот те кефи...

който желае да пише, да се регистрира и да се обади, веднага получава права.
само моля ви без грубости към колегите в UK, не искаме да се излагаме.
...
 

Горе