SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SMS реклама - Гарантирани импресии!

dextersh

New member
Айде и аз да си рекламирам новата SMS реклама в Хардуер Мания (hardwaremania.org). Всичко, което трябва да знаете е написано в страницата. За момента офертата е 7000 импресии за 1.20лв. Показва се текстова връзка (не се отчита от търсещите машини) плюс кратко описание. Изтествайте я, ако имате желание, и ми пишете ако има проблеми.
Поздрави.
 
Re: SMS реклама - Гарантирани импресии!

Благодаря на рекламиралите до момента.

Сега офертата е още по-добра!:eek: Тя важи и за рекламиралите до момента.

Рекламата ви няма да спре да се показва докато не са изпълнени тези две условия едновремено:
  • осъществени са над 10 000 показвания (импресии)
  • осъществени са над 10 клика
Цена: 1.20лв

Също вече рекламата се показва и на други места в сайта. В момента на писане на това съобщения има една свободна позиция.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Re: SMS реклама - Гарантирани импресии!

Аз ти пуснах 2 даже :) още не съм гледал дали реално има посещения от там :)
 
Re: SMS реклама - Гарантирани импресии!

За момента услугата е спряна, понеже се наложи да спра колкото се може неща заради процесорно натоварване на сървъра на хостинга. Възможно е и да остане спряна поради неизгодността на тази реклама, както за мен, така и за вас. Поръчаните в момента реклами си остават докато не бъдат изпълнени обещаните в предния ми пост условия.

Извинявам се за неудобството!
Поздрави и лека вечер.
 

Горе