SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

dragoev_m

New member
Направо съм бесен! През миналия месец имах над 40 лв. чиста печалба от тея нещастници smspay и днес си гледам отчета
за юни месец и кво да видя : -1,74лв. Викам си тея ******* нормални ли са! Верно че си режат попринцип яко с парите,
горе долу с около 30 % всеки месец си ме режат, обаче викам чак пък да съм на загуба не вярвам. Пиша им аз и кво ми казват :
Че това било защото миналия месец съм имал много високи приходи и се изведнъж ниски(незнам кво общо има) и затова съм бил
на минуси щяли част от сумата да ми върнат след 6 месеца. :D Честно ви казвам идеше ми да отида в офиса им и да пребия
управителя им(p.s. миналия месец имах направена чиста печалба около 180лв. от която ми платиха само 130 разбира се заради
някви си тяхни отдръжки), но аз имах в сайта тестове за матура и нормално май месец имах голям трафик заради матурите.
Сега нямам защото свършиха. Кво съм виновен аз затова? Направо много се изнервих и им писах едно гневно писмо, защото
направо полудях. Идеята ми е всеки тук, който се чуди какви системи за смс разплащане да ползва въобще да не си помисля
за smspay!

(P.S. Извинявам се за хората, които имат регистрация и в predpriemach, защото пускам една и съща тема, но искам колкото се може повече хора да разберат какви мошенници са тези smspay.)
 
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

те и мен ме рязаха преди като ги ползвах . за месец 70 и няколко лева и другия имах 15тина лв. после 2 месеца без приходи и накрая на края на 6месечието опитах да искам парите но така и не получих нищо. тея са тотални измамници
 
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

attachment.php

Ето и едно доказателство за думите ми, ако някой си мисли че просто искам да им направя
лоша реклама. Всъщност даже ми се искаше да им направя добра реклама, но ако бяха
коректна фирма. Винаги бих направил комплимент на фирма която си вършат добре работата,
но тези не само че не си я вършат добре, но и крадат пари от теб! Мн тъпо и некоректно
постъпват и накрая те ще изгубят всичките си клиенти.
 
Последно редактирано:
Re: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Привет,

за съжаление не мога да те посъветвам друго освен да тестваш услугите на мобио. Според мен няма по-добри от тях на нашия малък пазар. (Ползвал съм ги.)
 
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Благодаря ти!
Тъкно мислех да искам съвет от хора, като теб които са ползвали смс услуги и могат да ми препоръчат по стойностна фирма.
Не искам отново да правя подобна грешка, защото тези дребни грешни накрая както се вижда ми излизат скъпо! :)
 
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

колега Драгоев и аз минах на мобио след проблема с тея лайн*ри
 
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Колега, изкарай някой факт, не само общи приказки... Какво си мислил ти, пък какво станало е само в сферата на художествената литература :)
 
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

+1 за Мобио
От време на време някой потребител се оплаква, че е пратил смс, но не е получил код. Като им пиша Мобио казват че няма такъв смс пратен при тях. Но и аз не знам потребителя ли си измисля или някъде по трасето чат пат се губят смс-и. Рядко става и не е приятно, ама иначе с плащанията са точни.
 
Последно редактирано:
За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

В predpriemach.com темата продължава :), даже ме обвиниха, че съм мишок който работи за SMSpay... като гледам кокошкарските им клиенти, едва ли могат да си позволят моите услуги.
 

Горе