SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

start.bg + Adsense

gstoychev

New member
Здравейте приятели,
Искам да ви попитам дали Adsense се комбинира с start.bg успешно? Предварително благодаря за вашият отговор.

П.П. Явно въпроса ми не е зададен добре. Питам всички редактори поставили Adsense на страниците си дали изпитват трудности при наличие на други реклами поставени от start.bg.
 
Последно редактирано:
Re: start.bg + Adsense

Ами честно казано няма особен ефект нито от адсенс, нито от друга реклама. Майката му са ВИП линковете.
 
Re: start.bg + Adsense

То общо взето е за проба, че не съм поставял никъде досега. Google още не са ми пратили отговор дали ще съм горд собственик на Adsense account или не. Та засега си чакам,
 
Re: start.bg + Adsense

Всичко зависи от импресиите които развива страницатат и - ако докарваш по 1-2к импресии можеш и да докарваш 1-5$ (зависи от темата), но при 50-100 импресии няма как да имаш приемлива печалба...
 
Re: start.bg + Adsense

Аз не мога да разбера как се слага Сенса в темата. Има един зелен пример и тожа е...
 
Re: start.bg + Adsense

Аз не мога да разбера как се слага Сенса в темата. Има един зелен пример и тожа е...

Admin- а ти я го слага. А колкото до адсенсе според мен по-добре се печели от easytrader , не че съм ги ползвал ама рекламите са на български и има повече кликвания. Ама там тъпото е че са малко парите на кликване.
 
Re: start.bg + Adsense

Admin- а ти я го слага. А колкото до адсенсе според мен по-добре се печели от easytrader , не че съм ги ползвал ама рекламите са на български и има повече кликвания. Ама там тъпото е че са малко парите на кликване.
а адсенса на японски ли са рекламите?
 
Re: start.bg + Adsense

Аз не мога да разбера как се слага Сенса в темата. Има един зелен пример и тожа е...
Свържи се с Весела или някой от админите.
ICQ-то на Весела е 4000124
 
Re: start.bg + Adsense

На какво основание? Ако бачкаш в инвестора, може и да ти повярвам, но иначе няма как да ти имам доверие.
 
Re: start.bg + Adsense

На какво основание? Ако бачкаш в инвестора, може и да ти повярвам, но иначе няма как да ти имам доверие.
До преди 3 седмици бях head developer в инвестор и старта бе един от проектите ми.
 
Re: start.bg + Adsense

Тодор много отдавна не е developer (2-3г) в ибг;)
А междувременно доста звания смених в инвестор, то не беше head developer, то не беше expert...
 
Последно редактирано:

Горе