SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Unreachable URLs в GWT

ted

New member
Здравейте.

От началото на годината в GWT започнаха да се появяват Unreachable URLs - отначало по 5-6 после 15-20 а от средата на миналия месец вече се мотаят около 50-60. Днес гледам цели 74.
Това на сайт с общо 1150 индексирани страници. Причината е Network unreachable.

Реално всички страници от списъка са съществуващи и достъпни, а след няколко дни се появяват нови страници тези изчезват ...
Сайта се хоства на Бг сървър и се чудя дали от G имат проблеми с достъпа до този сървър или изобщо със свързаността към Бг мрежата за последните месеци.

В същото време рязко падна и броя на индексираните дневно от G страници - приложената графика.


Някой има ли подобен проблем и как бихте го коментирали?
 

Прикачени файлове

  • chart2.png
    chart2.png
    10.3 KB · Преглеждания: 0
Re: Unreachable URLs в GWT

Хм ... никой ли няма Unreachable URLs в G Webmaster Tools за сайт който е на Бг хостинг?
Май тогава наистина сървърът на който е сайта има проблем защото продължава да дава нови недостъпни адреси всеки ден ...
 
Re: Unreachable URLs в GWT

аз хоствам на сървър в щатите и имам ънричабъл урл в тула .но моите са само две урл-та, и предвид броя индексирани страници за сега не им обръщам внимание.
не съм забелязал някакви промени
 
Re: Unreachable URLs в GWT

Хм ... никой ли няма Unreachable URLs в G Webmaster Tools за сайт който е на Бг хостинг?
Май тогава наистина сървърът на който е сайта има проблем защото продължава да дава нови недостъпни адреси всеки ден ...

Имам няколко от инбг
 

Горе