SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Vivacom(сиреч BTC-то), Варненски окръг

yuliyan

Active member
Случайно на някой от варненския окръг, използващ BTC интернет, да си е загубил dns-ите? Или е някакъв индивидуален краш?
 
Случайно на някой от варненския окръг, използващ BTC интернет, да си е загубил dns-ите? Или е някакъв индивидуален краш?
Сори, че сега вдигам темата от 2019та, но това е редовен номер. Аз лично постоянно го наблюдавам, новият ми рутър много трудно захапва техните DNS-и. Ресетвам, рефрешвам и след време просто слагам техния скапан бял рутър, докато не мине известно време. После слагам моя мощен и нещата си идват на мястото. За София става дума. Не е индивидуален краш, и при мен се случва. Предполагам не си с техен скапан TP-LINK? А с твой собствен рутър.
 
Така, така си вдигнал темата, дай да си излея и аз мъката от днешната ми драма с тях. В блога ми съм описал всичко:

Виваком Мнение

Накратко, спряха ми интернета по действащи фирмени договори, по който е предплатено. Никакво предпуреждение, никакво съдействие.

10 часа по-късно ми възстановиха услугата, но нервите и загубите няма кой да ми ги върне.
 
Така, така си вдигнал темата, дай да си излея и аз мъката от днешната ми драма с тях. В блога ми съм описал всичко:

Виваком Мнение

Накратко, спряха ми интернета по действащи фирмени договори, по който е предплатено. Никакво предпуреждение, никакво съдействие.

10 часа по-късно ми възстановиха услугата, но нервите и загубите няма кой да ми ги върне.
Това е защото не си имал Булсатком за телевизия и Мегалан за интернет. :) За момента не съм имал проблеми, само веднъж ми отказах да ми дойдат. :)
 

Горе