SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webmoney в България без комисион

gvv

+Gennadiy Vorobyov
Webmoney в България станаха по-достъпни и без досадните % комисиони.
Cashterminal - едни червени кабинки из България (по вериги магазини и в някои офиси на Виваком, метростанции и жп гара в София) вече предлагат зареждане на wmz и wme портмонета, като не се взима % комисион (единствено при превалутирането банката взема някъде 0.8% - 1%, който, ако слушаме, може и да намалее :)).

Идвате до най-близкия терминал (Cashterminal - Плати и спести време и пари) -> Избирате WebMoney -> тип валута WMZ/WME -> изписвате номера на портмонето -> внасяте необходима сума (от 2 до 1500 лева) и до няколко секунди сте се заредили с webmoney :).
Имат и денонощен съпорт на национален номер и, по думите им, реагират веднага (не съм пробвал и се надявам да не ви се налага).

Аз лично много се радвам на този факт. Повече информация "как и що?" съм описал в блога Webmoney в България без комисион от CashTerminal.

Вчера лично се запознах с директора на IT отдела им, така че имаме вътрешна информация.

ПП. Събират и предложения и информация от каква друга електронна валута/услуги се нуждаем.

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • webmoney-cashterminal.jpg
    webmoney-cashterminal.jpg
    48.3 KB · Преглеждания: 0
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Малко в страни от темата, но как зареждаш WMR портфейла, след като може да се вкарват само WMZ и WME? Съжалявам, ако е глупав въпросът, но не намерих опция за прехвърляне от една валута в друга.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Може да си ги обмениш вътре в системата.
Тук вече зависи какво използваш: mini, keeper или друго, за да ти кажа как да го направиш.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Мини ползвам, защото другото изисква Джамлъци.
След началния екран -> Цъкаш на WMZ портмоне -> Отдолу ще намериш Обменять (Exchange) -> на новата страница избираш какво и колко ще купиш и срещу каква валута и за колко пари.
Или директно на този линк https://my.webmoney.ru/exchange.aspx?sell=wmz
 
Re: За: Webmoney в България без комисион

Re: За: Webmoney в България без комисион

Нуждаем се още от bitcoin. Това е бъдещето! :)

Гената каза, че е пуснал заявка за Bitcoin :) И аз мисля, че там има голямо бъдеще.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Само внасяне на пари ли е възможно? А теглене?

Внасяне по сметка в WebMoney на трето лице допуска ли се? Иска ли лични данни когато се внасят пари по сметка в WebMoney?
 
За: Re: За: Webmoney в България без комисион

За: Re: За: Webmoney в България без комисион

А фирмата преборила ли се е с необходимата бумащина за да бъде доставчик на платежни услуги? На сайта им не виждам информация по въпроса. Или има някакво изключение в законите, което им позволява да продават електронни пари срещу хартиени без да са регистрирани като доставчик на платежни услуги?
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Само внасяне на пари ли е възможно? А теглене?
Само внасяне.

Внасяне по сметка в WebMoney на трето лице допуска ли се?
Да.

Иска ли лични данни когато се внасят пари по сметка в WebMoney?
Не.

ПП. трябва да се включат и за другите въпроси.
 
За: Re: За: Webmoney в България без комисион

За: Re: За: Webmoney в България без комисион

А фирмата преборила ли се е с необходимата бумащина за да бъде доставчик на платежни услуги? На сайта им не виждам информация по въпроса. Или има някакво изключение в законите, което им позволява да продават електронни пари срещу хартиени без да са регистрирани като доставчик на платежни услуги?

Фирмата има право да извършва тези услуги.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Здравейте,
Аз лично ги ползвах през уикенда и останах доволен! При положение че банките не работеха през празничните дни и не ми се занимаваше с попълване на камара документи.... бързо и лесно беше опеределено!
Препоръчвам А+++ ...
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

И аз ги използвах днес и процедурата протече бързо и лесно.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

В своя Webmoney keeper може да си обменя свободно WMR на WMZ и WME, разбира се при прехвърлянето от от портфейл на портфейл си има комисия от 0.6%. Така, че ако не става от терминала след това си ги прехвърляш и нямаш проблеми.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

В своя Webmoney keeper може да си обменя свободно WMR на WMZ и WME, разбира се при прехвърлянето от от портфейл на портфейл си има комисия от 0.6%. Така, че ако не става от терминала след това си ги прехвърляш и нямаш проблеми.


Здравейте на всички може ли да попитам как да си изтрия Webmoney и paypal не намерих никаде информация за това много ще съм ви благодарен.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Такива апарати има из цяла Русия и много са удобни за плащане и попълване на най- различни сметки и стоки. Хубаво, е че и в България се появиха! Моята прогноза е че подобни парични терминали много бързо ще ни наводнят защото са супер удобни а таксите са минимални, които обикновено се взимат за транзакциите.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Здравейте на всички може ли да попитам как да си изтрия Webmoney и paypal не намерих никаде информация за това много ще съм ви благодарен.
 
За: Webmoney в България без комисион

За: Webmoney в България без комисион

Нещо немога да го намеря каде е точно това да си сменя или изтрия важните данни моля да ми обясните по-подробно колеги.
 

Горе