SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webmoney в България без комисион

Re: Webmoney в България без комисион

Някой ползва ли тази функция от форума (Cashterminal - WM)?
Вчера пробвах да си вкарам някой лев, но пише че няма връзка с доставчика.
Днес пробвах от друг терминал на друго място - същата история. Изписва грешка и прехвърля на начален екран.
Така ли работят тия машинки по принцип? Или нещо изпускам ...
 
Re: Webmoney в България без комисион

Аз заредих миналата седмица за пръв път и всичко стана за по-малко от минута, много е интуитивно. Прочети пак статията на Гената, той е описал нещата чудесно. А може и да си случил на проблем с Webmoney, чат-пак има такива, но не знам дали се случват и при тези кеш терминали.
 
Внимавайте с попълването на сметките в Уебмъни!
Днес в МОЛ Бургас Плаза вкарах 200лв и изведнъж всичко изчезна и ме върна на главния екран. Обадих се веднага на телефона, който беше изписан на апарата.
Продиктувах си сметката, обясних им проблема и т.н. и след около час получих пари, но с 10$ по-малко отколкото би трябвало да бъдат!
Вкарах 200лв, получих 130,46 wmz или по курс 1,53 за 1$. А курсът от доста време е 1,41-1,43
Така, че внимавайте, какво попълвате и колко получавате. За по-големи суми си е набутване, това са си около 8% комисион.
Разбира се, че им се обадих и им казах за това, но те се кълняха, че апаратът смятал автоматично и комисионна не се взимала. Но в моя случай поне това не е така и мога да го докажа на уважаемите господа. Още повече, че имам персонален атестат и BL 172, което все пак е нещо пред анонимна сметка.
 

Горе