SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Woopra вече не е Бета!

nikoladd

New member
Woopra минават в официален работен режим. Вкарали са си платените планове и са готови за абонатите: http://www.woopra.com/blog/2009/10/12/woopra-officially-exits-beta/

Естествено махат и някои досадни ограничения. Обаче и са направили една голяма идиотщина или поне така ми изглежда на мен - отделен план за всеки сайт. Така не може да спестите от пакет ако имате повече сайтове... аха да си поръчам най големия им план и ме отказаха.
 
Re: Woopra вече не е Бета!

Pageviews Consumed: 50 of 250000.
Day 6 of 32.

След това какво става? Май няма безплатен пакет за малки сайтове, което не е редно. Иначе е страхотна алтернатива на g. analytics
 
Re: Woopra вече не е Бета!

След това какво става? Май няма безплатен пакет за малки сайтове, което не е редно. Иначе е страхотна алтернатива на g. analytics

Има безплатен за 30000 pageviews/month. Имам и толкова малки сайтове в интерес на истината :)

П.П. Дава ми Pageviews Consumed: 200000 of 250000. Day 6 of 32. и е спряло следобеда. Явно има и дневно ограничение, а не само месечно.
 
Последно редактирано:
Re: Woopra вече не е Бета!

Преди 2-3 дни разнищвах темата тук
Все ще си харесате нещо безплатно и по-добро от аналитикса.
 
Re: Woopra вече не е Бета!

То всичко хубаво, но дори и 30к на месец посетителя да имаш след 3 месеца няма да работи безплатният акаунт. Добро е, но не мисля, че има особени по-добри неща от други броячи(поне за тия пари на година).
 
Re: Woopra вече не е Бета!

То всичко хубаво, но дори и 30к на месец посетителя да имаш след 3 месеца няма да работи безплатният акаунт. Добро е, но не мисля, че има особени по-добри неща от други броячи(поне за тия пари на година).
не има си постоянен безплатен план. Самоче ти държат данните 3 месеца само. И имаш право само на 30к импресии. И пускат рекламки в статусбара и началната страница на woopra-та

Иначе за парите на година $999 не са малко за брояч.... за един сайт.
 
Re: Woopra вече не е Бета!

Бих пробвал с брояч за 5-доларовата им тарифа, но все пак ако сложа на 5 или повече сайта платени, ще им давам стотици долари въпреки уж ниският план.
А иначе това за 3те месеца не го бях разбрал така.
 

Горе