SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WordCamp 2011 с Matt Mullenweg

wbg

New member
WordCamp 2011 ще се състои на 25-и този месец. Специален гост тази година ще бъде Matt Mullenweg - съ-основател на проекта WordPress.
За повече информация и регистрация: http://2011.sofia.wordcamp.org
 
Re: WordCamp 2011 с Matt Mullenweg

По-скоро е обратното. Щеше да идва за WordCamp и така и така е тук и ще говори и на Digitalk|K. Просто се замотахме и те го обявиха далеч преди нас.
 
Re: WordCamp 2011 с Matt Mullenweg

Програмата ще включва ли нещо свързано с security issues ? Сори за тъпия въпрос, но не открих подобна информация, а ми е интересно.
 
Re: WordCamp 2011 с Matt Mullenweg

Хпването миналата година си беше екстра, Subway, ако не бъркам, а тениската още си я нося. ;)

Шегата настрана, пак сме там.
 
Re: WordCamp 2011 с Matt Mullenweg

Програмата ще включва ли нещо свързано с security issues ? Сори за тъпия въпрос, но не открих подобна информация, а ми е интересно.

Не знам дали ще има застъпени теми за сигурността, но със сигурност можеш да питаш хората дълбоко забъркани в това. По мои лични наблюдения, идеи пуснати на събития за WordPress в България, бързо намират реализация в следващи релизи.
 
Последно редактирано:

Горе