SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Stylish

New member
Някой имал ли е подобен проблем, след ъпдейт уиджетите, визуалния редактор и още една шепа неща спряха да работят:confused:
Лошото в моя случай е, че въпросния ъпдейт е направен поне преди два месеца и варианта с бекъп не ми върши работа, защото за два месеца имам публикувани, около 100'на статии и ще се загубят:(

Някакви идей, как може да се фиксне проблема с админ панела?
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Ако експорта работи wp-admin/export.php може да експортнеш постовете, да възстановиш бакъп и да импортнеш постовете wp-admin/import.php
Но никога не съм го ползвал де и не знам как точно работи. Идеята ми е само теоретична :).
Направи бакъп и на текущата прецакана версия първо.
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

направи копие на базата, копирай файловете в под-директория, промени URL-a на две места в таблица settings, копирай най-новата дистрибуция на WP като сменяш всечки файлове с новите без wp_config.php

и кажи какъв е резултата
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

втора стъпка, виж в лога за грешки какво пише... това трябваше да е първа ама на :)
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Error Log: empty, което също е много странно. А най-странното е, че само администраторите имат този проблем. Редакторите могат да качват медия и имат визуален редактор, но пък нямат достъп до уйджетите :scared:
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

дай да направим обратното тогава. качи един чист WP и само смени wp_config.php
нали тези неща ги правиш на отделна база и под-директория
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Инсталирах чисто нов WP замених wp_config.php и уйджетите, ма*** им да е*а спряха да работят. Но дали това означава, че проблема е в wp_config.php:confused:
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Само два са "Text" но пък са набухани яко с код, но едва ли това е причината. Преди ъпдейта си работеха чудесно.
Нищо, благодаря ти все пак. Писах и във форума на WP дано някой знае какво му е на Дашборда.
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Ами пробвай тогава да възстановиш от стария бакъп само wp config файла, може пък да стане :D
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Малко мазохистичен метод, но ако имаш време, разгледай 69-те разлики между чиста WP инсталация и твоите файлове с win merge или нещо от сорта. Може да си къстъмизирал нещо и да не помниш.
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

имаш ли заглавия на widget-ите
при новия WP имах проблем на няколко сайта без заглавия
дай ако искаш да го огледам този сайт
 
За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

За: WordPress - Админ панела спря да работи след ъпдейт??

Оправих го по доста нестандартен начин. То всъщност проблема не е оправен, но поне е временно решение. На уйджетс в скрийн опшън просто му разреших да се едитват, то пак не могат да се отварят и местят, но поне има достъп до кода в съответните уиджети, което на този етап ми върши работа.

+ на всички
Благодаря за отзивчивостта :beer:
 

Горе