SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress с форум

yuliyan

Active member
Някой може ли да ми помогне с идея/статия/урок за интеграция на някой от известните форуми(phpBB, да речем) - общ логин/регистрация. В работа ще ми влезе и някой добре работещ плъгин за форум(да има български превод или поне да е лесен за езикови манипулации).
Поздрави :)
 
Re: Wordpress с форум

Еми за подобен плугин не знам, но има система която доста прилича на phpBB и в сайта им пише, че лесно се интегрира с wordpress.

Заповядай официалният сайт на приложението BBpress
 
Re: Wordpress с форум

Освен BBpress, може да пробваш Forum server, отново форум писан за wordpress.
Също така може да погледжеш и бриджа за SMF, ето тук
 
Re: Wordpress с форум

Двоумях се между bbPress и WP-Forum и май ще ги пробвам и двете, да видим на кое какво му куца. После ще драсна за плюсовете и минусите, които съм срещнал.
Мерси на всички!
 
Re: Wordpress с форум

http://simplepressforum.com/

За SMF нямам лични наблюдения, но ми прави впечетление форумът на bg-mamma (SMF). Срещам ги в топ 3 за доста търсения.
 
Последно редактирано:
Re: Wordpress с форум

*** Вече пробвах WP-Forum - не работи, прави си каквото знае при инсталацията(прави проблем при създаването таблици в DB) и от това, което четах в съпорт форума, проблема далеч не се изчерпва само с тази пречка.

=> Продължавам напред с bbPress, после simple
 
Re: Wordpress с форум

*** Вече пробвах WP-Forum - не работи, прави си каквото знае при инсталацията(прави проблем при създаването таблици в DB) и от това, което четах в съпорт форума, проблема далеч не се изчерпва само с тази пречка.

=> Продължавам напред с bbPress, после simple
Аз лично съм го инсталирал на два различни блога и не съм срещал никакви проблеми. Проблема най-вероятно идва от хостинга който ползваш и/или по-точно конфигурацията на php-то.
 
Последно редактирано:
Re: Wordpress с форум

За сега SimplePress ми хареса най-много като възможности(има и български), да се надяваме, че се поддава на манипулации...
 

Горе