SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress 2.7.1 е излязъл

Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

Стабилен ли е? Някой да го е сложил и да има впечатления от него?
 
Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

На мен вече ми хакнаха 2.7 блогове, така че днес ще ъпгрйдвам. Кво да се прави... :(
 
Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

На мен вече ми хакнаха 2.7 блогове, така че днес ще ъпгрйдвам. Кво да се прави... :(

Кажи точно къде е уязвимостта на 2.7, да си проверим блоговете и ние?
 
Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

Нямам идея, не ми се занимава да разследвам как са ми хакнали блога.
 
Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

Някой направи ли вече автоматичен ъпгрейд на бг версията на WP ? Интересува ме дали има проблеми.
 
Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

преди малко го обнових от 2.7 на 2.7.1 аз резултатите са следните:

+ Автоматичния update ми сработи перфектно
- гръмна ми URL rewrite по някаква невероятна неустановена все още от мен причина ... използвам структура /%category%/%postname%.html въпроса е че в момента всички линкове каквото и да се напише в URL независимо дали става дума за page или за post просто си показва съдържанието на началната страница :confused:
пълна идиотия... .htaccess-a e непромен обаче никаква идея нямам как да го оправя това освен да върна backup-a на блога който направих преди да направя update

по случая приемам всякакви идеи и предложения
 
Re: Wordpress 2.7.1 е излязъл

След ъпдейта се омаза модреврайта на някои блогове.

>http://neshtosiu.org/wp-admin/ - Нямате право на достъп до тази страница.

P.S. Изкл. 2 плъгина / редирекшън & стат. плъгин/ - без промяна.
 
Последно редактирано:

Горе