SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress OS wtf?!

Virosss

New member
Чудя се докъде ли стига глупостта на хората?! Някой папдал ли е на нещо такова. Малко ми звучи, като фейк, но все пак знае ли човек..

Някой друг да е намирал подобно изявление за операционна система която да е с специално интегриран софтуер за блогъри???

Ето и това което бях открил преди време под формата на снимка:
wos.jpg


А ако имате желание, може да хвърлите поглед и на самата статия в личният ми блог, че не ми се пише пак всичко :) --- > http://coffebreak.info/wordpress/wordpress-s-svoya-operacionna-sistema/
 
Re: Wordpress OS wtf?!

fake & gay, 'дет се вика ;)
Това е някакъв кофти колаж, иначе може и да има някоя linux дистрибуция неизвестна
 
Re: Wordpress OS wtf?!

blog платформата им е кофти, представям си OS ако някога пуснат какво наказание ще бъде. Надявам се да не доживея да видя подобен blogpad или както там го наричат ....
 
Re: Wordpress OS wtf?!

blog платформата им е кофти, представям си OS ако някога пуснат какво наказание ще бъде. Надявам се да не доживея да видя подобен blogpad или както там го наричат ....

понеже е кофти блог платфлормата им - е най-използваната ;)
 
Re: Wordpress OS wtf?!

понеже е кофти блог платфлормата им - е най-използваната ;)

Той и Golf-а е най-каран но не е най-добрата кола. Шаренко и лесно за употреба, но това което виждаш в админ панела и това, което те кара да се чувстваш "уеб мастър" далеч не е това, което движи сайта ти.
 
Re: Wordpress OS wtf?!

Wordpress може и да не е идеален. Обаче пък колко хора щяха да имат собствени сайтове, ако нямаше такива платформи?
Пак толкова колкото и сега. Никой не е тръгнал да прави сайт заради това че го има WP.
 
Re: Wordpress OS wtf?!

Така като гледам вашите мнения.... и аз не успях да намеря в G. нещо по-конкретно по темата... май наистина ще се окаже идея на нечии болен блогърски мозък :)
 
Re: Wordpress OS wtf?!

Пак толкова колкото и сега. Никой не е тръгнал да прави сайт заради това че го има WP.

Имах предвид блог, като казвам сайт. Мислиш ли, че щеше да има толкова много блогове, ако не беше тази платформа?
 

Горе