SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

www.94banners.com - One better banner exchange network

a4kata

New member
Здравейте, какво мислите за новата мрежа за размяна на банери www.94banners.com . Доста време отделих и всичко е направено като хората, ВПС, платен скрипт.

Получавате и 200 импресии само като се регистрите докато всичко потръгне с мрежата.
 
За: www.94banners.com - One better banner exchange network

За: www.94banners.com - One better banner exchange network

Ами какво да си мислим... доста умряла идея и напразно изгубено време. Като го гледам, хваща окото, предполагам, че е готов скрипт, защото иначе не си струва труда. От 2010 насам въртя един сайт за обмен на банери, който нямаше за цел правене на пари и няма особени екстри, но интелигентно се справя със задачата - банерът на всеки участник излиза по сайтовете на останалите. ОБАЧЕ имам 254 участници, от които 253 стояха в течение сигурно на 6 месеца и сега дойде един нов. Има и доста голяма част от участващи, които са останали мъртви души, защото са премахнали кода от сайта си, вследствие на което не генерират импресии и съответно техните банери също не се показват.
Та във връзка с този сайт имам наблюденията, че хората като че ли не обръщат особено внимание на банерите вече и основно посещенията, които идват от тези банери по чуждите сайтове, се свеждат до посещения от роботи.
Все пак като си се потрудил, пожелавам ти успех!
 
Re: За: www.94banners.com - One better banner exchange network

Re: За: www.94banners.com - One better banner exchange network

Ами какво да си мислим... доста умряла идея и напразно изгубено време. Като го гледам, хваща окото, предполагам, че е готов скрипт, защото иначе не си струва труда. От 2010 насам въртя един сайт за обмен на банери, който нямаше за цел правене на пари и няма особени екстри, но интелигентно се справя със задачата - банерът на всеки участник излиза по сайтовете на останалите. ОБАЧЕ имам 254 участници, от които 253 стояха в течение сигурно на 6 месеца и сега дойде един нов. Има и доста голяма част от участващи, които са останали мъртви души, защото са премахнали кода от сайта си, вследствие на което не генерират импресии и съответно техните банери също не се показват.
Та във връзка с този сайт имам наблюденията, че хората като че ли не обръщат особено внимание на банерите вече и основно посещенията, които идват от тези банери по чуждите сайтове, се свеждат до посещения от роботи.
Все пак като си се потрудил, пожелавам ти успех!

Да, може би така се получава за съжаление, в краен случай може да се помъча да преработя нещата като банер ексчеиндж и изкакарване на пари за издателите, но за там предполагам ми трябва фирма и нещата стават по-сложни ...
 

Горе