SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

www.bgtube.org new design

nullsoft

Active member
Здравейте,

В момента се прави нов дизайн за сайта, но не знам точно какъв да е ше постна не снимки и ще ви помоля даси кажете мнението, или още какво да сменим по дизайн/а.

Не знам дали е добре да кажа но за дизайна се плаща, ако някои е навит и мисли че може да направи добър дизайн за сайта нека ми пише ЛС или на ICQ:243498281

цената която плащам в мометан е 80 $ ако някой от ваз е навит ще се радвам тои да вземе парите ми :).

http://www.bglaf.org/banners/bgtube.jpg
http://www.bglaf.org/banners/bgtube_new.jpg
 
Последно редактирано:
Re: www.bgtube.org new design

Например да си уволниш дизайнера и да купиш за $80 един темплейт от темплейтмонстър :) . Без заяжданки, но сегашното трудно може да се нарече "дизайн".
 
Re: www.bgtube.org new design

За 80$ дизайн без рязане, така ли?

На такива сайтове дизайна е важно да е семпъл, да няма нищо излишно.
 
Re: www.bgtube.org new design

Оправи си шрифтовете, разкарай бевелите, подреди нещата, направи му лого. За $80 даже и прилично лого няма да имаш, ама т'ва е положението.
п.п. Така и така си тръгнал да крадеш тръбата, що не вземеш техния лейаут?
пп2. Разкарай го тоя стил на пИсАнЕ, кой ти каза, че е куул?
 
Re: www.bgtube.org new design

Оправи си шрифтовете, разкарай бевелите, подреди нещата, направи му лого. За $80 даже и прилично лого няма да имаш, ама т'ва е положението.
п.п. Така и така си тръгнал да крадеш тръбата, що не вземеш техния лейаут?
пп2. Разкарай го тоя стил на пИсАнЕ, кой ти каза, че е куул?

1. ти явно не четеш кво съм писал !.
2. Ще обесниш ли какво съм тръгнал да крада ?.
3. Тоя стил на писане сие мой стил, не съм ти искал мнението за моя стил на писане, придържай се към темата.

ПП. човека сам си предложи за 80$ да направи дизайн, ти си голямата работа сигурно не участваш в freelancer за да видиш как е там
 
Последно редактирано:
Re: www.bgtube.org new design

1. Извиняваме се, нълсофт, шефе.
2. You Tube...странна е приликата с BG Tube
3. ( Dа повторим още 5 пъти фразата "стил на писане", че да я оптимизираме :))Твоя стил на писане си е твоя стил на писане, обаче ти ли ще си го гледаш само тоя сайт или и потребилелите? И ако искаш да имаш потребители, освен съучениците ти сигурно ще трябва да смениш стилът си на писане, защото с този стил на писане отблъскваш публиката на която стилът ти на писане не и е приятен. Мен например. Както и хдм както забелязахме по-горе.
4. Никой не е казал, че ще ти прави дизайн и за 20 стотинки. Казаха ти да си КУПИШ дизайн от Темплейт монстър*
_____
*Сайт за продажба на темплейти
(**за допълнителна информация моля погледнете тук!)
 
Последно редактирано:
Re: www.bgtube.org new design

1. Извиняваме се, нълсофт, шефе.
2. You Tube...странна е приликата с BG Tube
3. ( Dа повторим още 5 пъти фразата "стил на писане", че да я оптимизираме :))Твоя стил на писане си е твоя стил на писане, обаче ти ли ще си го гледаш само тоя сайт или и потребилелите? И ако искаш да имаш потребители, освен съучениците ти сигурно ще трябва да смениш стилът си на писане, защото с този стил на писане отблъскваш публиката на която стилът ти на писане не и е приятен. Мен например. Както и хдм както забелязахме по-горе.
4. Никой не е казал, че ще ти прави дизайн и за 20 стотинки. Казаха ти да си КУПИШ дизайн от Темплейт монстър*

Въпросите бяха зададени към хдм.

така че твойте няма да ги чета
 

Горе